X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
hall

Różne oblicza wysokiej jakości gresu

Jaka okładzina stanowi najlepsze połączenie oryginalnej estetyki oraz niezawodności użytkowania? Eksperci są w tej kwestii zgodni – płytki gresowe. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną położone przy użyciu odpowiednich produktów. Fachowcy z Grupy Vinderen, do której należą marki Ceramstic (pokrycia podłogowe i ścienne) oraz Rotberg (innowacyjna chemia budowlana) przekonują, że aby osiągnąć optymalne efekty jedno musi iść w parze z drugim.
łazienka

Subtelne wnętrze łazienki

Neutralne wnętrze jest doskonałą bazą do aranżacyjnych metamorfoz. W zależności od zmieniających się trendów, stylu życia i gustu wystarczy dobrać nowe dodatki, aby całkowicie odmienić pomieszczenie. Jakie więc wybrać płytki do łazienki, aby była maksymalnie uniwersalna i nie znudziła się pomimo upływu czasu?
płytki ceramiczne

Skandynawski minimalizm – płytki naśladujące wzór kamienia

Od dawna kuchnia przestała być tylko miejscem do przygotowywania posiłków. To serce domu, które odzwierciedla nasz charakter. Najłatwiej oddamy go poprzez wybór odpowiednich płytek. Miłośnikom estetyki krajów Północy z pewnością przypadnie do gustu powściągliwa, surowa i funkcjonalna kolekcja Nubo marki Ceramstic.
 
    Najlepsze projekty domów