Gustowne akcesoria kominkowe marki Blomus

Wraz z nadejściem jesieni przyjdzie czas by odkurzyć kominek, który z pewnością poprawi nastrój domownikom podczas długich i chłodnych wieczorów. To doskonały czas aby pomyśleć także nad kupnem nowych akcesoriów do kominka.

akcesoria kominkowe

fot. akcesoria kominkowe

Przeczytaj również: Grzanie od podstaw

Zestaw akcesoriów kominkowych powinien być trwały, funkcjonalny i elegancki. Wraz z kominkiem zajmuje on bowiem centralne miejsce w domu, przy którym zbierają się domownicy i goście. Ich dyskretny a zarazem estetyczny wygląd nie będzie zakłócał użytkownikom odpoczynku. Wszystkie te cechy łączy w sobie zestaw akcesoriów niemieckiej marki Blomus. Poszczególne produkty zostały wykonane ze stali szlachetnej najwyższej jakości, która nie przewodzi ciepła. Dzięki geometrycznej formie doskonale sprawdzą się jako element aranżacji w nowoczesnym wnętrzu.

Zawsze pod ręką
Wokół kominka trudno jest utrzymać porządek. Kontrola płomienia także wymaga wiele precyzji i uwagi. Z myślą o tym Marka Blomus proponuje gotowe kolekcje akcesoriów przydatnych do obsługi paleniska: Chimo, Bebop i Canetta. Poszczególne zestawy posiadają od 3 do 5 elementów takich jak szufelka, pogrzebacz, szczypce i inne. Dzięki wygodnym uchwytom narzędzia nie wyślizgują się z rąk, a idealnie wyważone stojaki nie przewracają się.

Kosze w nowoczesnym wydaniu
W koszach na drewno polana kominkowe prezentują się nadzwyczaj elegancko. Kosze na drewno Chimo, Bebop i Madra nie wyglądają jak ich tradycyjne odpowiedniki. One także zostały wykonane ze stali szlachetnej. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny model Madra, który stanowi nie tylko kosz na drewno, ale służy również do jego przenoszenia. projektanci marki Blomus połączyli w nim dwa zupełnie rożne od siebie materiały: delikatną, miękką tkaninę i zimną, minimalistyczną stal nierdzewną. Dzięki praktycznym uchwytom z łatwością przeniesiemy drewno na opał.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)