Pokój nastolatka

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, że wrasta ze słodkich różowych kocyków, zasłon z pszczółkami czy łóżeczka w kształcie samochodu. Dzieci dorastają, zmieniają upodobania i pragną aby przestrzeń, w której mieszkają odzwierciedlała zmiany, jakie w nich zachodzą. Pośród produktów marki BAGGI Design, znalazła się kolekcja „Dragons“, która z pewnością sprosta wymaganiom niejednego młodego człowieka i doskonale trafi w gusta wielu rodziców.

Czas mija szybko. Widać to szczególnie, gdy chodzi o dzieci. Łatwo można zauważyć jak wyrastają ze swoich ubranek, zabawek i zaczynają interesować się poważniejszymi zagadnieniami. Nadchodzi taki moment gdy słodki pokój dziecięcy wypełniony wizerunkami ulubionych bajkowych postaci lub zwierzątek, nie spełnia swojej roli. Kolory, wzory i meble okazują się zbyt dziecinne, a nasza pociecha oczekuje zmiany. Pragnie by pokój był młodzieżowy, nowoczesny i nie tak cukierkowy jak dotąd. Rodzice jednak mają problem z doborem mebli tak, by nie znudziły się za rok czy dwa, a posłużyły dziecku na lata.

pokój dziecka

Zobacz również: Wybieramy drzwi okleinowane

fot. pokój dziecka

Kolekcja „Dragons“ marki BAGGI została stworzona właśnie z myślą o dorastających nastolatkach. Ten system mebli doskonale sprawdza się wśród młodzieży, a duży wybór funkcjonalnych i użytecznych elementów meblowych, umożliwia stworzenie pokoju zaspokajającego potrzeby nastolatka w każdym wieku. Zestawienie ciepłej szarości frontów z bielą korpusu daje duże możłiwości aranżacyjne, co jest zaletą dla podążających za zmieniającą się modą młodych ludzi. Także motyw przewodni, czyli fantazyjne rysunki smoków na wielu bryłach, trafia w gusta nastoletnich dzieci.

Dzieci szybko dorastają. Tak jak ubrania, pokój naszej pociechy powinien być przystosowany do jego wieku. Miejsce w którym śpi, uczy się, bawi powinno odzwierciedlać charakter i zainteresowania. Dorastający młody człowiek chce samodzielnie kształtować swój świat i otoczenie. Pokój i jego wystrój to pierwszy etap tworzenia własnej przestrzeni. Warto znaleźć rowiązanie, które da dziecku swobodę w aranżowaniu i doborze mebli, a jednocześnie posłuży na lata i nie znudzi się zbyt szybko.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)