Rolety bambusowe z naturalnych słomek bambusa

roleta

fot. roleta

Ogólnie pojmowana naturalność to w dzisiejszych czasach rzadkość. Zewsząd otaczają nas syntetyczne tkaniny, przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych, na ulicy wiszą szyldy z napisami : „Sztuczne rzęsy i paznokcie”, rodzi się więc pytanie za jakim trendem podążamy w XXI wieku? Dla tych, którzy cenią sobie naturalność produktów, stworzono rolety bambusowe wykonane z naturalnych słomek bambusa. Dzięki nim, możemy odgrodzić się od świata, który zapomniał o dobrach natury i cieszyć się przyjazną atmosferą w domowym zaciszu.

Eko azyl? Naturalnie!
Rolety bambusowe marki Prakto należącej do firmy Franc Gardiner wypełniają pomieszczenie ciepłem i wprowadzają klimat Dalekiego Wschodu. Doskonale pasują do wnętrza kuchni, sypialni czy pokoju dziennego. Bez względu na miejsce w którym zamontujemy roletę, prostolinijność a zarazem oryginalność wnętrza będzie widoczna na pierwszy rzut oka.

W ofercie Prakto znajdują się dwa modele rolet okiennych. Pierwszy składa się z naturalnych słomek bambusa (tradycyjna roleta bambusowa). Drugi zbudowany jest z drewnianych listewek połączonych słomkami bambusowymi (tzw. tropic). Rolety „tradycyjne” dostępne są w trzynastu różnych rozmiarach, rolety „tropic” w siedmiu. Dzięki temu mamy możliwość wyboru odpowiedniej dla naszych okien.

Kolorystyka rolet – brąz, ciepły brąz i jasny beż wspaniale ociepli pomieszczenie. Cienko plecione słomki lub listewki bambusa wpuszczą do pomieszczenia światło, ale jednocześnie zapewnią wnętrzu wyjątkowy klimat. Utrzymanie rolet bambusowych w czystości jest wyjątkowo proste – wystarczy do tego zwilżona wodą szmatka. Z kolei praktyczna i uniwersalna budowa ułatwia nam ich szybki montaż. Bambus, mimo swojej lekkości jest niezwykle wytrzymały.

Wszystkie produkty dostępne są na stornie internetowej www.prakto.pl.

Parametry techniczne:
– Montaż : do ściany lub sufitu
– Pranie i konserwacja: w przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
– Dostępna w dwóch modelach :tradycyjna roleta bambusowa, tropic

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)