Zaciszne miasteczko w pokoju dziecka

Pełna ciepłych barw i spiczastych kamieniczek najnowsza kolekcja Lotari przywodzi na myśl zaczarowane miasteczko z górskiego krajobrazu. Dzięki wchodzącym w skład tej linii roletom, naklejkom i poduszkom pokój dziecięcy zmieni się w przytulne miejsce do twórczych zabaw i nauki.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari utrzymana została w subtelnej kolorystyce. Dominuje w niej delikatny błękit i biel wraz z kontrastującym z nimi granatowymi akcentami. Gdzieniegdzie pobłyskują także żółte, rozweselające wnętrze barwy. Całość tworzy razem przyjazną aurę, dzięki której dziecko poczuje się bezpiecznie i swobodnie. Efektu dopełniają ciekawe motywy graficzne: malownicze wysokie domki i figury geometryczne w postaci współgrających ze sobą pasków i rombów.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Zaciszne miasteczko to kolejna propozycja dekoracji w Strefie Malucha Lotari. Na kolekcję składają się rolety, poduszki, tapety, a także samoprzylepne elementy dekoracyjne, jak obrazki,abażury na lampki, miarki wzrostu i osłonki na kontakty czy gniazdka. Wszystkie te elementy dekoracyjne można dowolnie ze sobą łączyć. Elastyczne kształty dopasowują się do różnorakich mebli i dodatków. Umożliwia to domownikom stworzenie własnego zacisznego miasteczka, dostosowując aranżację także do rozkładu i wielkości pokoju. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)