Bajkowa podłoga do pokoju dziecka

Panele podłogowe udekorowane kolorowymi wzorami, przedstawiającymi ulubione postacie z bajek, można kupić w salonach RuckZuck już od marca. Oferta handlowa paneli podłogowych do pokoju dziecka zostanie poszerzona o kolekcję z wizerunkami popularnej kotki Hello Kitty i oraz serię Kids z kolekcji Joy. Linię z kotką Hello Kitty, prezentowano po raz pierwszy na Targach Budownictwa Budma 2012.

Aranżacja pokoju dziecka to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla architekta wnętrz. Producenci mebli wprowadzają na rynek coraz nowe rozwiązania, które muszą spełniać oczekiwania pociech i ich rodziców. Ogrom otaczających nas barw, zabawek i akcesoriów sprawia, że wyczynem staje się urządzenie pokoju malucha ze smakiem i jednocześnie w sposób ciekawy dla dziecka – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Oferowane przez nas kolekcje paneli podłogowych o bajkowych wzorach, pomogą stworzyć ciepłą atmosferę oraz co ważne, rozwijać wyobraźnię naszych pociech.

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Panele podłogowe Hello Kitty i Kids firmy Classen zaprojektowano z myślą o fanach bajkowych postaci. Opakowanie paneli z serii Hello Kitty zawiera sześć szerokich desek z dekorami postaci, panel z kwiatem hawajskim i ze wzorem w tle. Elementy z taj kolekcji najlepiej jest układać naprzemiennie (wzór Hello Kitty i panel z wzorem w tle).

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Wzór Kids to panele podłogowe z kolorowymi rysunkowymi postaciami. Panele zdobią pieski, kotki, kurczaczki, owieczki i kwiatki, ale też pojedyncze angielskie słowa i zwroty (sleep well, home sweet home, play with me, cheese), dzięki czemu podłoga w naszych domach może mieć również walor edukacyjny. Podobnie jak w przypadku kolekcji Hello Kitty, w opakowaniu paneli (8 szt.) znajdziemy deski bez wzoru.

Takie rozwiązanie sprawi również, że podłoga będzie interesująca dla naszych pociech, a my nie będziemy mieć kłopotu z dopasowaniem do nich pozostałych mebli – dodaje Katarzyna Śliwińska – Dzieci bawią się przede wszystkim na podłodze. Właśnie dlatego powinna być piękna i interesująca.

Podłogi o bajkowych wzorach mają grubość 8 mm i klasę ścieralności AC4, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe. Natomiast gładka struktura powierzchni ułatwia utrzymanie podłogi w czystości. Bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)