Ciepło z pewnego źródła

sterownik

fot. sterownik

Perspektywa nadchodzących mrozów skłania do inwestowania w urządzenia usprawniające działanie instalacji grzewczej. Na rynku jest ich sporo, ale niestety nie wszystkie gwarantują komfort, trwałość i zadowolenie klienta. Czym się kierować, dokonując wyboru?

Dobra marka – dobra cena
Przystępna cena w połączeniu z niezawodną jakością to dla każdego klienta wymarzone połączenie. Jednak w praktyce te dwa parametry nie zawsze chodzą tymi samymi ścieżkami. Dlatego tak ważne jest dokładne sprawdzenie producenta. Tylko prestiżowe marki osiągają na tyle wysokie wyniki sprzedaży, że są w stanie proponować korzystne ceny. Na pewno też nie zaryzykują nadszarpnięciem pozytywnego wizerunku, poprzez wypuszczenie na rynek towaru niespełniającego odpowiednich standardów. Niewiele młodych marek może pochwalić się taką renomą jak Salus Controls. Jej prestiż potwierdza przynależność do globalnej spółki technologiczno-produkcyjnej Computime Group Limited, obecnej na światowych rynkach od 36 lat. Koncern o dochodach sięgających 300 mln dolarów (2008/2009) jest notowany na giełdzie w Hong-Kongu. Zatrudnia kilka tysięcy osób, w tym wielu wybitnych specjalistów w dziedzinie zarządzania energią. – Salus Controls oferuje szeroki asortyment systemów do ekonomicznego zarządzania ciepłem, które za rozsądną cenę ułatwiają codzienne życie, obecnie milionom już ludzi na całym świecie – podkreśla Paweł Kulpa, manager marki Salus na terenie Europy Wschodniej.

Pamiętaj o środowisku
Ekologicznych rozwiązań nie należy traktować w kategoriach przejściowej mody. We współczesnym świecie stały się koniecznością i awansowały do rangi jednego z najtrudniejszych wyzwań, któremu muszą sprostać także najwięksi producenci. Computime Group Limited cieszy się opinią korporacji społecznie odpowiedzialnej i zaangażowanej w sprawy ochrony środowiska. Za znaczący element swojej strategii uznaje recycling i ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Działająca w ramach koncernu firma Salus Controls dostarcza, także na polski rynek, ekologiczne sterowniki temperatury. Te niewielkie urządzenia oparte na zaawansowanej technologii i wieloletnim doświadczeniu światowej spółki, umożliwiają przyjazne dla środowiska i wygodne dla użytkownika zarządzanie energią. Przykładem może być Salus 091RF, posiadający aż dziewięć niezależnych programów, które pozwalają na ekonomiczną regulację temperatury – w zależności od pogody, obecności domowników i ich stylu życia. Salus 091 RF komunikuje się z piecami grzewczymi za pomocą fal radiowych, ale w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych urządzeń, pracuje na stabilnej częstotliwości 868 MHz. Gwarantuje to czystość sygnału i wysoką odporność na jakiekolwiek zakłócenia. Dzięki temu możemy być pewni, że po powrocie do domu, od progu powita nas komfortowe ciepło.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)