Wodne ogrzewanie podłogowe

TECEflex wodne ogrzewanie podłogowe, to kompleksowy system przeznaczony do budowy niewielkich instalacji w domach jednorodzinnych, a także w budynkach o znacznie większej kubaturze – halach wystawowych i produkcyjnych, obiektach sakralnych, basenach, salach widowiskowych i ekspozycyjnych, a nawet dworcach.

Wodne ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie podłogowe

fot. ogrzewanie podłogowe

Do budowy ogrzewania podłogowego TECE wykorzystać można rury wielowarstwowe PE-Xc/Al/PE-RT oraz rury grzewcze z PE-Xc z barierą tlenową. Można je układać na dwa sposoby: na warstwie izolacji rolowanej ze styropianu, oraz płytach systemowych PS30 z polistyrenu. Dostępne w ramach systemu rozdzielacze TECE posiadają ujednolicony system regulacji hydraulicznej i mogą obsługiwać do 10 obwodów grzewczych. TECEflex może być stosowane samodzielnie bądź jako ogrzewanie pomocnicze.

W ofercie TECE dostępne są również dwa systemy sterowania temperaturą: analogowy oraz cyfrowy, oparty o moduł główny dostępny w czterech różnych wersjach (m. in. z wyświetlaczem lub bez) i szeroką gamę współpracujących z nim cyfrowych termostatów elektronicznych. Rozwiązanie takie umożliwia dostosowanie komfortu ogrzewania do najbardziej zaawansowanej instalacji i potrzeb inwestora.

Optymalna długość obiegu grzewczego – do 130 mb.
Maksymalne ciśnienie robocze rur wielowarstwowych – 10 bar.
Maksymalna temperatura pracy rur wielowarstwowych– 95 stopni C.
Gwarancja przy parametrach roboczych – 10 lat.
Wskaźnik rozszerzalności liniowej rur wielowarstwowych TECEflex – ?=0,026 mm/m 0K
Szorstkości rury wielowarstwowej –0,0015 mm.
Cena materiałów do wykonania ogrzewania podłogowego: od 70 PLN za m2

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)