Jedna oprawa, wiele możliwości

hol

fot. hol

Oprawy oświetleniowe, które można łatwo dopasować do specyfiki pomieszczenia są chętnie wybierane przez architektów wnętrz. Dzięki takim rozwiązaniom każda aranżacja nabiera indywidualnego charakteru.

Przeczytaj również: Lekkie i efektowne oświetlenie

Do serii takich produktów można zaliczyć innowacyjny diodowy kanał świetlny o filigranowym kształcie prostopadłościanu Alinio firmy Trilux. Jego modułowa koncepcja zapewnia dużą swobodę podczas projektowania oświetlenia.

Oprawy sufitowe i ścienne Alinio wykorzystują technologię LED lub energooszczędne, fluorescencyjne świetlówki T5 przyjazne dla środowiska naturalnego. Emitują światło o barwie naturalnie białej, które rozchodzi się całkowicie równomiernie. Ponadto ograniczają ciemne plamy, które często występują w przypadku liniowego rozmieszczenia opraw. Niebanalna estetyka lamp podkreśli wystrój każdego wnętrza urządzonego nowocześnie.

lampy

fot. lampy

Oprawy sufitowe i ścienne Alinio doskonale nadają się do oświetlenia stref dla publiczności, m.in. obszarów wejściowych, korytarzy hotelowych, stref reprezentacyjnych i foyer, ale także w salonów sklepowych i wystawowych. Można je montować pojedynczo lub jako ciągi świetlne. Moduły dostępne są w trzech różnych długościach. Elementy przyłączeniowe i pokrycie składa się bez konieczności używania narzędzi, dzięki czemu montaż jest szybki i łatwy.

Eksploatacja oświetlenia jest energooszczędna i ekonomiczna. Jeden moduł pobiera zaledwie 40 W. Ponadto każdą oprawę wyposażono w elektroniczny transformator, który pozwala na sterowanie oświetleniem drogą cyfrową (w systemie DALI) i częściowe ściemnienie źródła światła.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)