Kompleksowe ogrodzenie domu

Ogrodzenie

fot. Ogrodzenie

Wybór odpowiedniego ogrodzenia jest nierzadko trudny i wymagający poświęcenia znacznej ilości czasu. Szeroka oferta dostępna na rynku może przyprawić o zawrót głowy, szczególnie, gdy jesteśmy pochłonięci formalnościami związanymi z budową domu. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup całego ogrodzenia u jednego producenta.

Ogrodzenie to nie tylko sama siatka lub panele, ale także pozostałe elementy, takie jak furtka czy brama. Razem tworzą one system ogrodzeniowy, którego zadaniem jest przede wszystkim zabezpieczenie posesji. Poszczególne elementy ogrodzenia powinny być do siebie dopasowane, tak by można je było w prosty sposób ze sobą połączyć. Istotne jest również, żeby tworzyły one jednolitą wizualnie całość, estetyczną i dopasowaną do wyglądu działki.

Oszczędność czasu i… pieniędzy
Rozwiązanie w postaci zakupu ogrodzenia u jednego producenta posiada wiele zalet. Przede wszystkim, mamy gwarancję, że poszczególne elementy zabezpieczenia terenu będą do siebie odpowiednio dopasowane, przez co montaż będzie łatwiejszy i szybszy. W przypadku zakupu kilku produktów u jednego producenta, często można liczyć na specjalne oferty i promocje. W ten sposób zaoszczędzimy czas, gdyż nie musimy jeździć w różne miejsca. Wybierając takie rozwiązania możemy mieć pewność, że nasze ogrodzenie będzie tworzyło harmonijną całość, dzięki czemu unikniemy problemów wynikających np. z niedopasowania furtki do paneli ogrodzeniowych.

Zakup całego ogrodzenia u jednego producenta to rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści – mówi Grzegorz Bartosik, Dyrektor Generalny Tabal Spółka Jawna, producenta systemów ogrodzeniowych do posesji prywatnych, obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. – Klienci oczekują dziś, że będą mogli u nas kupić wszystkie elementy ogrodzenia i my dajemy im taką możliwość. Stworzyliśmy ofertę, która pozwala na wykonanie kompleksowego ogrodzenia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta i do charakterystyki danej posesji – dodaje Grzegorz Bartosik.

Wszystko u jednego producenta
W ofercie Tabal, można znaleźć ogrodzenia panelowe FOKUS i FLAT, bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki a także automatykę do bram posesyjnych i przemysłowych. Wszystkie elementy ogrodzenia są zunifikowane pod względem wykonania i wyglądu. Zapewni nam to jednorodny wygląd i sprawi, że będą do siebie dobrze dopasowane. Nie oznacza to jednak, że ogrodzenie musi być nieciekawe. Różne rodzaje wypełnienia i możliwość lakierowania proszkowego w palecie barw RAL pozwala na dostosowanie ogrodzenia do wymagań estetycznych klienta. Powłoka lakieru wpływa na podniesienie estetyki ogrodzenia, ale także stanowi dodatkowe zabezpieczenia antykorozyjne.

Warto także zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści, które często oferowane są przez producentów. Jedną z nic jest przygotowanie wyceny całego ogrodzenia. Profesjonalnie zrobiony kosztorys pomoże nam zorientować się ile wyniesie nas ogrodzenie całej posesji. – Wystarczy podać długość, wysokość i kształt ogrodzenia, rodzaj paneli i wysłać te dane na nasz adres mailowy. Pracownicy dokonają szybkiej wyceny i pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania – tłumaczy Dyrektor Generalny Tabal.

Zestaw akcesoriów montażowych umożliwia łatwą i szybką instalację ogrodzeń. Zabezpieczenie terenu można wykonać samemu, lub skorzystać z pomocy profesjonalnej ekipy montażowej. Warto także pamiętać, że korzystanie z usług producentów o ugruntowanej pozycji na rynku, daje nam pewność, ze zakupione produkty będą wykonane z wysokiej jakości materiałów. Otrzymamy na nie także gwarancję, a jeżeli odpowiednio zadbamy o jego konserwację i estetykę, będziemy mogli długo cieszyć się jego zaletami, bez zbędnych napraw i wymian.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)