Niebanalne rozwiązania i kolorowe akcenty w pokoju dziecka

Pokój młodzieżowy

fot. Pokój młodzieżowy

Aby wykreować wnętrze przyjazne najmłodszym domownikom, wystarczą proste kształty, niebanalne rozwiązania i kolorowe akcenty. Dzięki nowemu systemowi modułowemu Caps z oferty Black Red White Premium z łatwością będzie można stworzyć przestronny, funkcjonalny i estetyczny pokój dziecięcy i młodzieżowy.

Aranżacja pokoju naszej pociechy nie musi być wyzwaniem. Dzięki 16-elementowej, niezwykle funkcjonalnej kolekcji Caps wyposażenie pokoju nastolatka będzie czystą przyjemnością. Meble zaprojektowane z myślą o potrzebach i gustach młodych domowników z łatwością pozwolą wygospodarować miejsce do nauki i zabawy, ale też zasłużonego odpoczynku.

Pokój dziecka

fot. Pokój dziecka

Pokoje dziecięce nie lubią przepychu. Dlatego proste, jasne meble nie tylko optycznie powiększą przestrzeń, ale także stworzą przyjazną, sprzyjającą nauce i zabawie atmosferę spokoju i relaksu.

Meble w kolorze ‘jasnego dębu belluno’ można dowolnie zestawiać i tworzyć indywidualnie zaaranżowane wnętrza. Z kolei kolorowe, ozdobne uchwyty listwowe w odcieniach różu i błękitu dodatkowo wzmocnią charakter pomieszczenia, podkreślając jego dziewczęcy urok lub chłopięcą fantazję.

System Caps składa się z pojemnych szaf, w tym opcji narożnej, komody z szufladami w dwóch rozmiarach, niskich i wysokich zamykanych szafek, regałów i wiszącej półki. Kolekcję Caps tworzą także łóżko z możliwością rozbudowy o dodatkową powierzchnię spania wysuwaną na rolkach, szafkę nocną, a także biurko, ława i praktyczny kufer.

System modułowy Caps to doskonały pomysł na aranżację oryginalnego i funkcjonalnego pokoju nastolatka. Szczegółowa oferta oraz zdjęcia dostępne są na stronie www.brw.com.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)