Wybieramy ogrodzenie – tańsze, czy droższe?

ogrodzenie

fot. ogrodzenie

Ogrom nieprzewidzianych wydatków, ponoszonych podczas budowy domu sprawia, że poszukujemy oszczędności urządzając obejście. Zanim zdecydujemy się na najtańszy model ogrodzenia, zastanówmy się, czy nasza oszczędność nie będzie tylko pozorna.

Nie warto szukać oszczędności za wszelką cenę. Zakup ogrodzenia to decyzja na wiele lat. Cena przeważnie przekłada się na jakość, dlatego należy dobrze przyglądać się wybieranym produktom.

Tańsze, czyli droższe
Tańszy system ogrodzeniowy z hipermarketu, paradoksalnie może okazać się dużo wyższym wydatkiem. Zwłaszcza, gdy po niedługim czasie zacznie korodować, a elementy, z których został wykonany panel będą się rozchodziły. W poniższej tabeli porównano właściwości systemu ogrodzeniowego Bekafor Classic firmy Betafence z przeciętnym ogrodzeniem panelowym dostępnym w hipermarkecie.

Zobacz również: Dachy pełne zieleni
ogrodzenie

fot. ogrodzenie

ogrodzenie

fot. ogrodzenie

Pomimo tego, że w momencie zakupu tańszego ogrodzenia poniesiemy mniejszy koszt, w perspektywie kolejnych 3-5 lat może się okazać, że drugie tyle zapłacimy na nieustanną konserwację i naprawy.

Symulacja kosztów
Na portalu eksperckim www.ogradzamy.pl w Strefie Klienta znajdziesz niezbędne informacje o systemach Betafence, a także program BetaStudio, dzięki któremu zwizualizujesz swoją posesję i wybrane przez siebie ogrodzenie, zobaczysz też szacunkowy kosztorys. Jeśli wybierzesz system Betafence, nie czekają Cię żadne inne wydatki związane z jego eksploatacją przez wiele lat.

——————————————
** wg katalogu OBI Ogród sezon 2012
*** wg cennika Betafence www.ogradzamy.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)