Wydajna i cicha kosiarka Skil

Nowa kosiarka elektryczna w programie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

fot. Nowa kosiarka elektryczna w programie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

W nowej ofercie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series nie mogło zabraknąć kosiarki elektrycznej. Kosiarka (model 0710) została wyposażona w wydajny, bezszczotkowy silnik indukcyjny zapewniający długą żywotność oraz niski poziom hałasu. Dzięki składanemu uchwytowi urządzenie nie wymaga dużo miejsca do przechowywania. Kosiarka, podobnie jak pozostałe narzędzia ogrodnicze Skil, jest dostępna w sprzedaży od marca.

Moc 1100 W i silnik indukcyjny bez szczotek
Kosiarka Skil (model 0710) została wyposażona w bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 1100 W, który zapewnia wysoką wydajność cięcia i długi czas eksploatacji. Jest przy tym cichy, co gwarantuje komfort koszenia trawnika w warunkach miejskich. Wysokość koszenia można w łatwy sposób dopasować do kondycji konkretnego trawnika, poprzez wybór trzech wysokości cięcia: 30, 50 i 70 mm. Przy ustawieniu wysokości nie ma potrzeby stosowania dodatkowych narzędzi. Dzięki mechanicznemu hamulcowi nóż kosiarki zatrzymuje się niemal od razu po wyłączeniu kosiarki, znacząco podnosi bezpieczeństwo pracy.

Nowa kosiarka elektryczna w programie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

Przeczytaj: Bonsai

fot. Nowa kosiarka elektryczna w programie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

Nowa kosiarka jest komfortowa w obsłudze, co jest zasługą ergonomicznie zaprojektowanego uchwytu z miękką powierzchnią. Wygodę pracy podnosi dodatkowo blokada włącznika oraz oddzielny włącznik on/off zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu kosiarki. Specjalne zamocowanie kabla sieciowego na uchwycie nie pozwala na przypadkowe odłączenie lub uszkodzenie przewodu. Model 0710 posiada zintegrowany uchwyt transportowy ułatwiający przenoszenie kosiarki. Warto również dodać, iż zbiornik na trawę ma pojemność 28 litrów, co oznacza, że można go rzadziej opróżniać z trawy.

Łatwe przechowywanie
Podobnie jak wszystkie narzędzia Urban Series, model 0710 jest wyposażony w rozwiązanie Skil ułatwiające szybkie uprzątnięcie narzędzia po pracy i przechowywanie go w taki sposób, aby zajmowało minimalną ilość miejsca. Kosiarki bywają często kłopotliwe w przechowywaniu, ale model 0710 nie stwarza takiego problemu dzięki składanemu do przodu uchwytowi. Kosiarkę można wówczas postawić w pionie tak, ze zajmuje nawet 50% mniej powierzchni niż klasyczna kosiarka elektryczna.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)