X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 

Fototapety z miastem

fototapety
Aranżacja wnętrz, pojmowana jako forma sztuki, czerpie natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Niektórzy inspirują się tworami i zjawiskami naturalnymi, inni zachwycają się urokiem wielkomiejskiego krajobrazu.
 fototapeta
Polska architektura pięknieje w oczach, a widok zza okna coraz częściej zapiera dech w piersiach. Kolorowe elewacje wykończone w: stali, szkle, drewnie i kamieniu, harmonizują z zielenią urządzoną wzdłuż uliczek i na skwerach.
Prawdziwy spektakl rozpoczyna się jednak po zmroku. Wówczas miasto lśni tysiącem świateł i roztacza swój hipnotyzujący urok.
Każde miasto funkcjonuje na wzór żywego organizmu. Serce, to centrum, w którym ruch pieszy i samochodowy jest najintensywniejszy. Arterie komunikacyjne są jak krwiobieg, a parki i skwery jak płuca. Największe miasta nie śpią. Światła nocą, migające bilbordy i ciągły ruch, przyśpieszają rytm życia swoich mieszkańców.

fototapety
Twór miejski może być doskonałą inspiracją do aranżacji wnętrz. Grafiki wielkoformatowe, przedstawiające kompozycyjne ujęcia architektury za dnia lub w nocy, są doskonałym motywem do dekoracji ścian.

Fototapety miasta, pokazują miasto w ujęciach perspektywicznych i panoramicznych. Zdjęcia wykonywane w ciągu dnia i nocą pokazują zapierające dech w piersiach widoki, np. fototapety Nowy Jork z łańcuchem żółtych taksówek i fototapety dekoracyjne z mostem w ujęciach nocnych.

Przeważnie, motywem przewodnim fototapety miasto, jest architektura, w ciekawym ujęciu perspektywicznym. Fototapeta miasto nocą może być ciekawą ozdobą na ścianę do sypialni.

Bardzo modne wśród wielkoformatowych motywów graficznych, są fototapety miast w wersji monochromatycznej lub dwukolorowej. Intensywny kolor, odznaczający się ze stonowanego widoku, sprawia wrażenie trójwymiarowości. Przeważnie wyróżnia jeden obiekt bądź zjawisko. Wybierając fototapetę, należy pamiętać, że dopełnienie kolorystyczne, powinno harmonizować z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.
fototapetyfototapetyfototapety
Przeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety - kawa i przyprawy
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety - taniec
Fototapety - ludzie
Fototapety abstrakcja
Naklejki na lodówki
Fototapety na drzwi
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Ścienne
2016-01-22 05:29:13
Tagi do artykułu: architektura | dekoracje ścienne | fototapety
 
    Najlepsze projekty domów