X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 

Fototapety do restauracji

fototapety
Właściciele kawiarni, pubów i restauracji starają się sprawić, aby to właśnie ich lokal był tym, w którym na prawdę dobrze się czujemy i z chęcią powracamy. Smaczne jedzenie czy dobra lokalizacja nie są już jednymi wyznacznikami sukcesu. Takie publiczne miejsca są doskonałym polem do popisów projektantów wnętrz, którzy pragną stworzyć wyjątkowe wnętrze, które zostanie przez klientów na długo zapamiętane.


Fototapety coraz częściej ozdabiają nie tylko prywatne mieszkania i domów, ale także wnętrza klubów, restauracji czy kawiarni. Fototapety do kawiarni lub innych tego rodzaju lokali to sposób na prostą i szybką metamorfozę wnętrza. Jest to także metoda na optyczne powiększenie małego pomieszczenia.
 


fototapety
fototapety

Najczęściej wykorzystywane przez dekoratorów motywy fototapet związane są zwykle z podawaną w lokalu kuchnią lub podkreślają walory miejsca, w którym postanowiliśmy zjeść posiłek, napić się kawy czy zjeść wyborne ciastko. Wśród najpopularniejszych znajdą się, więc dorodne warzywa i owoce, specjały kuchni oraz sielskie pejzaże lub stare uliczki. W restauracji można wykorzystać wydruki wielkoformatowe przyklejane na całą ścianę lub jej fragment, kolorowe lub czarno białe fototapety. Nawet jeśli wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym, fototapety przywołają motyw przewodni kuchni prowadzonej przez lokal.

fototapety
fototapety
Niepowtarzalność wnętrza lokalu dodatkowo podkreślą odpowiednio dobrane dodatki i nastrojowe oświetlenie.

fototapety
Przeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety - kawa i przyprawy
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety - taniec
Fototapety - ludzie
Fototapety abstrakcja
Naklejki na lodówki
Fototapety na drzwi
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Ścienne
2016-01-20 02:46:31
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
mylo skyscraper style 2

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.
MegaHomes1

Recykling poziom ekspert – czyli domy mieszkalne z kontenerów morskich

Adaptacja kontenerów morskich do budowy domów mieszkalnych, to z całą pewnością oryginalne i wciąż jeszcze nowatorskie rozwiązanie. Budownictwo modułowe zyskuje coraz więcej nowych zwolenników i śmielej wchodzi w kolejne obszary rynku. Do niedawna w Polsce budynki mieszkalne z kontenerów budziły skojarzenia z pomieszczeniami noclegowymi dla pracowników sezonowych lub budynkami typowo socjalnymi. Dziś pogląd ten ulega diametralnej zmianie. Domy kontenerowe okazują się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form budownictwa.
Oto wnętrze rustykalne – odpowiedź na jedną z najgłębszych tęsknot człowieka: potrzebę poczucia bliskości z naturą. Ta tęsknota pachnie pieczonym chlebem, zaprasza by usiąść wygodnie i zwolnić nieco tempo. Nic dziwnego, że wnętrza inspirowane wiejską sielanką wciąż są modne i spotkać je można nie tylko w domach ukrytych w górskiej głuszy, ale również w centrach dużych miast.
 
    Najlepsze projekty domów