X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 

Fototapety ze zwierzętami

fototapety
Niegasnąca popularnością cieszą się wnętrza udekorowane motywami zwierzęcymi. Łaty czy paski nie tylko ożywią pomieszczenie, ale także nadadzą mu nowego charakteru. Jeszcze jakiś czas temu akcenty zwierzęce w postaci sztucznych skór i dywanów zdobiły domowe podłogi. Obecnie drapieżne łaty i pręgi widoczne są na poduszkach, lampach, pledach, pudełeczka i na wielu innych aranżacyjnych dodatkach.

 


fototapety
Łatwym sposobem na wprowadzenie takiego akcentu są fototapety ze zwierzętami, które idealnie ozdobią wnętrze zarówno nowoczesne jak i to utrzymane w klasycznym klimacie. Do stonowanych i ciepłych wnętrz doskonale będą nadawać się tygrysie pręgi lub cętki pantery. Natomiast miłośników białych wnętrz z pewnością ucieszy fototapeta z motywem przewodnim zebry. Taka wielkoformatowa dekoracja bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniachfototapety
fototapety
Fototapety zwierzęta, nadają się nie tylko kuchni, salonu czy sypialni, ale także do dziecięcego pokoju. Mali wielbicie przygód, bardzo dobrze będą czuć się wśród dekoracji w morskie rybki, zielone smoki lub wesołe zwierzaki. Taka fototapeta w zwierzęta pozwolą nam wyczarować egzotyczny świat dla naszego dziecka.

fototapety
Przeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety - kawa i przyprawy
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety - taniec
Fototapety - ludzie
Fototapety abstrakcja
Naklejki na lodówki
Fototapety na drzwi
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Ścienne
2016-03-12 05:41:59
 
    Najlepsze projekty domów