31 funkcji w jednym robocie kuchennym

robot kuchenny

fot. robot kuchenny

Z robotem kuchennym Philips HR 7774 wykonującym aż 31 funkcji szybko i łatwo przygotujemy każdą potrawę. Oszczędzimy nie tylko czas, ale i miejsce w kuchni dlatego, że urządzenie to zajmuje 30% mniej miejsca od tradycyjnych robotów kuchennych. Nie musimy go chować do szafy, ponieważ dzięki nowoczesnemu wzornictwu i modnym kolorom, robot ten stanie się ozdobą naszej kuchni.

Choć większość z nas lubi gotować to z braku czasu rezygnuje z tego zajęcia. Codziennie w biegu zaspokajamy głód kanapkami i pizzą. Na myśl o mozolnym mieszaniu, ucieraniu, mieleniu czy krojeniu, już czujemy się zmęczeni. A przecież marzymy o smacznych domowych kotletach z mięsa, drobiu lub ryb, pachnącym cieście, zdrowych zupach, surówkach i sałatkach ze świeżych warzyw oraz mlecznych koktajlach. Nie wszystko stracone.

Robot wyręczy nas w wielu czynnościach kuchennych, dzięki czemu o każdej porze dnia, szybko i prosto przygotujemy smaczne i zdrowe potrawy, wprowadzając do naszej codziennej diety wiosenny powiew.

Zobacz również: Magnat w jesiennej odsłonie

Philips HR 7774 został wyposażony w 7 akcesoriów. Łącznie dają one aż 31 funkcji, dzięki czemu urządzenie sprosta wszystkim kulinarnym wyzwaniom. Nieważne, czy chcemy przygotować zupę-krem, ciasto na naleśniki, ulubioną drożdżową babkę, ubić pianę z jajek, poszatkować kapustę, pokroić w cienkie plasterki pomidory i ogórki czy połączyć składniki na aksamitny mleczno-owocowy koktajl – robot kuchenny Philips HR 7774 zrobi to za nas błyskawicznie i precyzyjnie. My tylko wydajemy polecenia zmieniając akcesoria i nastawiając pokrętło na odpowiedni program.

Do robota kuchennego Philips HR 7774 dołączone są następujące akcesoria:
– Misa o pojemności 3,4l z dużym otworem do wkładania składników, który zmieści całe owoce i warzywa
– Blender o pojemności 1,5 l do miksowania, kruszenia, spienienia, mielenia, przygotowania przecierów z twardych składników, homogenizowania, przecierania, wstrząsania, mieszania i mierzenia
– Nóż blendera wykonany ze stali szlachetnej do siekania, kruszenia, krojenia, tłuczenia i mielenia mięsa
– Wyciskarka do owoców cytrusowych
– Tarcza do krojenia w plasterki z regulacją grubości od 1 do 7 mm
– Dwustronna tarcza do szatkowania i ucierania
– Trzepaczka do ubijania piany, mieszania i miksowania płynnych składników
– Końcówka do ciasta, która je wyrabia i miesza

Misa robota kuchennego Philips HR 7774 również została zaprojektowana z myślą
o oszczędności czasu. Jej duży otwór pozwala na wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wcześniejszego rozdrabniania. Misa mieści w sobie jednorazowo 2 litry zupy, 1,7 kg ciasta lub 7 białek jaj. Dzięki takiej pojemności nie musimy już przygotowywać dań na raty, lecz możemy zrobić wszystko za jednym zamachem.

Robot kuchenny Philips HR 7774 ma silnik o mocy 1000 W, co czyni go jednym z najsilniejszych urządzeń tego typu na rynku. Pozwala to na szybkie uporanie się robota nawet z najcięższymi zadaniami. Podczas ich wykonywania, HR 7774 Philips pozostaje stabilny i nie ślizga się po blacie kuchennym ponieważ jego podstawa wyposażona jest w przyssawki łączące urządzenie z powierzchnią, na której go stawiamy. Dodatkowym udogodnieniem jest także możliwości regulacji prędkości, przyciskami Ice i Pulse.

Listę zalet HR 7774 uzupełnia jego wygląd. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej (HR 7774/30) i czarnej (HR 7774/90), w obu z aluminiowym pokrętłem.
Do robota kuchennego Philips HR 7774 dołączona jest książka z przepisami francuskiego szefa kuchni Cyrila Ignaca, co może być dodatkową inspiracją do odbywania nowych, kulinarnych przygód.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)