Drewno zamknięte w kamieniu

salon

fot. salon

Dekoracja ścienna nie musi ograniczać się do farby i tapety. Nietuzinkowym sposobem na podkreślenie wybranego miejsca w domu jest montaż kamienia dekoracyjnego Albero z serii Relief od firmy Bruk-Bet.

Sekretem urody kamienia dekoracyjnego Albero jest wyjątkowa faktura i naturalna kolorystyka. Jego pojedyncze elementy przypominają układane w stos szczapy drewna. Takie elementy dekoracyjne nadają wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz designerskich doskonale komponuje się z prostotą dekoracji. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości kamień Albero może być stosowany także na zewnątrz – na elewacjach lub jako okładzina murków ogrodowych.

Latte, cappuccino czy czekolada?

Przeczytaj również: Sztuka wyboru Drzwi
jadalnia

fot. jadalnia

Kamień dekoracyjny Albero dostępny jest w trzech naturalnych kolorach, o smakowitych odcieniach latte, cappuccino i mlecznej czekolady. Pozwalają one zachować odpowiednie proporcje między bijącym od nich ciepłem, a naturalnym chłodem kamienia. Główny Projektant firmy Bruk-Bet, Tomasz Ługowski poleca rozwiązanie polegające na zastosowaniu kamienia tylko na jednej,wybranej ścianie – Kamień Albero z powodzeniem może wyznaczać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. Jeżeli np. nasza kuchnia otwarta jest na jadalnię, okładzina z Albero podkreśli granice części, w której jemy. Podobny trick zastosować można również w pokojach dziennych, gdy potrzebujemy oddzielić strefę pracy od strefy wypoczynku – mówi Tomasz Ługowski.

Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu strony montażowej każdego z elementów, kamień ten można montować samodzielnie, bez pomocy specjalistów. Po przygotowaniu podłoża, czyli wyczyszczeniu ściany z resztek farb i tapet, odpyleniu u wysuszeniu, w prosty sposób mocuje się go na zaprawę klejową.REKLAMAPK

Przeczytaj również: Korek w łazience
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)