Dywany Świata Premium handmade

dywan

fot. dywan

Zbiór kolekcji Dywilan Dywany Świata został poszerzony o ręcznie tkaną kolekcję Premium handmade. W jej skład wchodzą modele przeznaczone do nowoczesnych pomieszczeń m.in. minimalistyczny Corse Nature, składający się z kilku elementów w różnych odcieniach brązu Kailash Terra czy Harlequin Spacedust Bright oferowany do pokojów dziecięcych.

Dywany Świata Premium handmade to efekt podpisania umów przez łódzkiego producenta i dystrybutora Dywilan S.A. z kolejnymi firmami będącymi światowymi liderami rynku. Dotychczasowa współpraca obejmowała sprzedaż na polskim rynku produktów egipskiej firmy Oriental Weavers Carpet, która jest największym producentem dywanów na świecie. Ostatnio do grona partnerów handlowych dołączyły dwie niemieckie firmy Reinkemeier Rietberg i Gudrun Ahmed, a także Asiatic London.

dywan

fot. dywan

O ile dywany produkowane przez Dywilan zwykle przeznaczone są do klasycznych pomieszczeń, tak importowana kolekcja jest skierowana do nowoczesnych wnętrz. W skład kolekcji wchodzi m.in. minimalistyczny model Corse Natur dostępny w kolorze beżowym oraz fioletowo-grafitowym. Beżowy przeznaczony jest do ciemnego salonu, gdzie stworzy ciekawą kompozycję z drewnianą podłogą w kolorze czarnym, palisander lub antracytowym. Resztę powinna uzupełnić ściana obłożona cegłą dekoracyjną z wyrazistym plakatem za antyramą, skórzana, czarna kanapa na metalowych nóżkach oraz ciemne witryny lub biblioteczka. Natomiast dywan Corse Natur w kolorze fioletowo-grafitowym będzie kontrastem dla jasnej podłogi z drewna lub paneli oraz białych ścian i mebli. Aby nadać charakteru takiemu pomieszczeniu warto zdecydować się na kupno czerwonej sofy.

dywan

fot. dywan

Przeczytaj: Ptasie opowieści

Dywan Kailash Terra ma prostokątne wzory w kilku odcieniach brązu, powinien leżeć na podłodze pokrytej płytkami z glazury lub gresu w grafitowym, szarym lub stalowym kolorze. Białe ściany i grafitowy obraz spowodują, że w pomieszczeniu zapanuje równowaga między barwami, bez przytłoczenia brązem.

dywan

fot. dywan

Dywany produkowane lub dystrybuowane przez Dywilan S.A. nie są kojarzone z pokojami dziecięcymi, jednak tak jest w przypadku Harlequin Spacedust Bright. Przedstawia on niewielkie kolorowe prostokąty na białym tle. Razem z kolorową komodą może być najbardziej wyrazistym akcentem w pokoju dla dzieci utrzymanym w stylu modern. W takim pomieszczeniu powinny być długie jasne blaty pełniące funkcję biurka i stołu oraz białe krzesła ze sztucznego tworzywa z metalowymi nogami w kolorze szarym.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)