Kawa wyjątkowego IndiVidual’isty

ekspresy ciśnieniowe

fot. ekspresy ciśnieniowe

Prawdziwi hedoniści i pasjonaci smakowanego kawałek po kawałku życia nie godzą się na bylejakość i pośpiech współczesnego świata. Z definicji – hedonista robi wszystko, by mieć się od przebudzenia do samej nocy możliwie najlepiej. Rozpieszczająca znawców piękna umiejących korzystać z życia bez liczenia się z kosztami, luksusowa marka Bugatti proponuje unikatową, na skalę światową, wersję swojego wytwornego ekspresu ciśnieniowego – Diva IndiVidual z kryształami Swarovskiego (link).

Historia cenionej za pomysłowe osiągnięcia i zegarmistrzowską precyzję ręcznego osadzania kryształów firmy Swarovski sięga już XIX wieku. Dziś obrabiane przez nią kryształy są jednymi z najbardziej znanych i cenionych elementów dekoracji. Współcześnie nastała prawdziwa moda na kryształy Svarowskiego, którymi ozdabia się telefony, suknie balowe, luksusowe samochody i wyjątkowy sprzęt agd.

Ceniąca luksus nade wszystko włoska marka Bugatti dostrzegła w możliwości połączenia kryształów ze swoim ekspresem ciśnieniowym Diva szansę stworzenia sprzętu o całkiem nowym obliczu. W ten sposób pojęcie domowej wytworności zastało przeniesione w zupełnie inne obszary i przestrzenie.
Ekspres Diva z dekoracyjnym łańcuszkiem z 600 ręcznie osadzanych kryształów, zmienia postać parzenia i delektowania się kawą. Nim kawa będzie gotowa, jej smakosz zazna chwil absolutnej przyjemności i uniesienia. Wodząc wzrokiem po eleganckiej linii kryształów imitujących diamenty poczuje prawdziwą dumę posiadacza zdobionego na zamówienie ekspresu.

600 oryginalnych kryształów Swarovskiego umieszczono na eleganckim, smoliście czarnym korpusie Divy na specjalnie przygotowanych do tego celu tkaninach, przymocowanych do ekspresu. Udoskonalana technologia ręcznego osadzania kryształów gwarantuje niezwykłą trwałość wzoru.
Diva projektu grupy Design Stars oraz Andreasa Seegatza stanowi niedościgły wzór nowoczesnego designu dla wybranych.
600 kryształów, tworzących ozdobny, elegancko mieniący się, fantazyjnie pleciony łańcuszek, może być umieszczonych na Divie dowolnej barwy – białej, czerwonej, pomarańczowej, żółtej, zielonej, wrzosowej, czy chromowanej. W każdy przypadku efekt będzie czarujący.
By czar delektowania się prawdziwie włoskim espresso wzbogacić o niezapomniane wrażenia estetyczne, firma Bugatti stworzyła dla swoich wielbicieli luksusową serię IndiVidual. Każdy znawca piękna, wielbiciel kryształów Swarovskiego, człowiek o wysokiej pozycji społecznej, będzie – po pierwszym spotkaniu z tak zdobiną Divą – myślał o niej jako o najlepszym prezencie-nagrodzie za dotychczasowe wysiłki.

Sklep www.smakprostoty.pl (link) dostąpił, za zgodą samego producenta, zaszczytu goszczenia u siebie i prezentowania Państwu tej wyjątkowej linii najbardziej luksusowych sprzętów Bugatti.

Zdjęcia: Krystian Wawrzyczek

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)