Klasyczne piękno kostki brukowej

taras

fot. taras

Emanująca klasycznym pięknem najnowsza seria kostek brukowych Promenada, doskonale sprawdza się jako materiał do wykonania przydomowych alejek, chodników i podjazdów. Na nową odsłonę kostek Bruk-Betu składają się kostki Promenada i Mini Promenada, obie o 6-centymetrowej grubości i zróżnicowanych rozmiarach.

Dzięki kostkom brukowym z serii Promenada, mamy możliwość stylowo wykonać nawierzchnie wymagające oryginalnej kompozycji. Doskonale współgrają z nowoczesną zabudową i dekoracjami w kolorach ziemi.

Udana kompozycja

nawierzchnie

fot. nawierzchnie

Każdy z systemów kostek składa się z kilkunastu prostokątnych elementów o zróżnicowanych wymiarach. Duże kostki pozwalają stworzyć jednolitą nawierzchnię, niezależnie od sposobu zagospodarowania terenu. Odpowiednio dobrane rozmiary pojedynczych elementów umożliwiają układanie ich w regularny wzór. Z kolei seria kostek Mini Promenada pozwoli na wypełnienie mniejszych przestrzeni, a także na stworzenie dynamicznych łukowych lub stylowych brzegów ścieżek. Świetnie sprawdzają się także niewielkie elementy układane w zgrabne, wąskie alejki.

Efektownie i bez przepychu
Kolorystyka kostek z serii Promenada inspirowana jest naturalnymi skałami w odcieniach wapienia dewońskiego, jurajskiego i spiżowego oraz wapienia brązowego. Wszystkie odcienie serii należą do serii Color Mix, która charakteryzuje się przenikaniem kilku barw podstawowych. Dzięki temu nawierzchnia zyskuje niejednolity, melanżowy charakter.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)