Kolorowa kabina prysznicowa

Po zmianach w wystroju mieszkania, nadszedł czas na upiększenie tak magicznego miejsca jakim jest nasza łazienka. Pora pobawić się kolorem. Nudne, biało-szare wyposażenie łazienki to już przeszłość, a barwna, designerska kabina prysznicowa to luksus, na który pozwolić powinien sobie każdy, szczególnie gdy za oknem śnieżny, zimny grudzień.

Jak sprawić, żeby zwykła kabina prysznicowa, stała się małym dziełem sztuki w naszej łazience? Dzięki nieograniczonej gamie kolorów oraz form, dekoracja wnętrz zyskała nowe możliwości, a wraz z nimi i łazienka może tryskać radością czy chwalić się kombinacjami ograniczonymi jedynie wyobraźnią. Wystarczy spojrzeć na spektrum możliwości jakie daje kolorowa szklana tafla…

Niebiesko

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

Wystarczy niewielka zmiana, aby nasza łazienka nabrała życia, i wręcz zachęcała do „wskoczenia” pod szybki, orzeźwiający prysznic. I tak na przykład atrakcyjną alternatywą dla zwykłych kabin prysznicowych może być kabina prysznicowa z kolorowego szkła, w tym przypadku – niebieskiego. Przejrzyste tafle szkła, dekorowanego z wyjątkową precyzją na kształt fal morskich, barwione w zachęcającym kolorze błękitu, powodują, że wnętrze staje się stylowe i nowoczesne. Idealne połączenie niebanalnej tafli szkła z białymi, bądź czarnymi dodatkami sprawi, że we własnej łazience możemy zrelaksować się równie dobrze jak w ekskluzywnym SPA.

Zielono

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

Przeczytaj również: Sypialnia w stylu new romantic

Po kąpieli w otoczeniu lazurowych strumieni nadszedł czas na wycieczkę w głąb oceanu. Kabina prysznicowa z motywem konika morskiego to coś w sam raz dla miłośników produktów hand made. Cały proces obróbki, formowanie i dekoracja szkła odbywa się ręcznie. Dzięki temu możemy naszej kabinie nadać indywidualny charakter, nic nie stoi na przeszkodzie by konika morskiego zastąpić delfinami czy kolorowymi rybami.– zauważa Marek Malik z Villa Glass Studio. Także tutaj nie brakuje miejsca na „kolorowe eksperymenty” i dorzucenie kilku własnych pomysłów współgrających z zielenią.

Kolorowo

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

I znów coś, dla miłośników koloru, koloru i jeszcze raz koloru. Projekty i szklane aranżacje wnętrz nasycone finezyjnymi barwami wręcz olśniewają. Łazienka to idealne miejsce na zabawę kolorem dla zwolenników gorących, relaksujących kąpieli. Szklane kabiny prysznicowe pozwalają na urządzenie łazienki w nietuzinkowy sposób, a wykonanie ich ze szkła hartowanego, całkowicie bezpiecznego w użytkowaniu jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność – podkreśla Marek Malik. Do zwieńczenia dzieła potrzebna jest jeszcze odrobina dobrze rozmieszczonego światła i pozostaje życzyć miłej kąpieli!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)