Kolorowa kabina prysznicowa

Po zmianach w wystroju mieszkania, nadszedł czas na upiększenie tak magicznego miejsca jakim jest nasza łazienka. Pora pobawić się kolorem. Nudne, biało-szare wyposażenie łazienki to już przeszłość, a barwna, designerska kabina prysznicowa to luksus, na który pozwolić powinien sobie każdy, szczególnie gdy za oknem śnieżny, zimny grudzień.

Jak sprawić, żeby zwykła kabina prysznicowa, stała się małym dziełem sztuki w naszej łazience? Dzięki nieograniczonej gamie kolorów oraz form, dekoracja wnętrz zyskała nowe możliwości, a wraz z nimi i łazienka może tryskać radością czy chwalić się kombinacjami ograniczonymi jedynie wyobraźnią. Wystarczy spojrzeć na spektrum możliwości jakie daje kolorowa szklana tafla…

Niebiesko

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

Przeczytaj również: Japońskie noże i swojskie smaki

Wystarczy niewielka zmiana, aby nasza łazienka nabrała życia, i wręcz zachęcała do „wskoczenia” pod szybki, orzeźwiający prysznic. I tak na przykład atrakcyjną alternatywą dla zwykłych kabin prysznicowych może być kabina prysznicowa z kolorowego szkła, w tym przypadku – niebieskiego. Przejrzyste tafle szkła, dekorowanego z wyjątkową precyzją na kształt fal morskich, barwione w zachęcającym kolorze błękitu, powodują, że wnętrze staje się stylowe i nowoczesne. Idealne połączenie niebanalnej tafli szkła z białymi, bądź czarnymi dodatkami sprawi, że we własnej łazience możemy zrelaksować się równie dobrze jak w ekskluzywnym SPA.

Zielono

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

Po kąpieli w otoczeniu lazurowych strumieni nadszedł czas na wycieczkę w głąb oceanu. Kabina prysznicowa z motywem konika morskiego to coś w sam raz dla miłośników produktów hand made. Cały proces obróbki, formowanie i dekoracja szkła odbywa się ręcznie. Dzięki temu możemy naszej kabinie nadać indywidualny charakter, nic nie stoi na przeszkodzie by konika morskiego zastąpić delfinami czy kolorowymi rybami.– zauważa Marek Malik z Villa Glass Studio. Także tutaj nie brakuje miejsca na „kolorowe eksperymenty” i dorzucenie kilku własnych pomysłów współgrających z zielenią.

Kolorowo

kabina prysznicowa

fot. kabina prysznicowa

I znów coś, dla miłośników koloru, koloru i jeszcze raz koloru. Projekty i szklane aranżacje wnętrz nasycone finezyjnymi barwami wręcz olśniewają. Łazienka to idealne miejsce na zabawę kolorem dla zwolenników gorących, relaksujących kąpieli. Szklane kabiny prysznicowe pozwalają na urządzenie łazienki w nietuzinkowy sposób, a wykonanie ich ze szkła hartowanego, całkowicie bezpiecznego w użytkowaniu jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność – podkreśla Marek Malik. Do zwieńczenia dzieła potrzebna jest jeszcze odrobina dobrze rozmieszczonego światła i pozostaje życzyć miłej kąpieli!

Sending
Ocena artykułu
5 (1 głos)