Komiksowe wnętrze

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Młodość ma swoje prawa, którymi rządzi się także pokój nastolatka. Jeżeli chcemy pomóc dziecku urządzić jego królestwo, powinniśmy być na bieżąco z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Wybierając styl postawmy na pop-art, który jest nieustannie modny i na czasie. Wykorzystajmy do tego kolekcję Comics z oferty internetowego sklepu Dekoria.pl.

Przeczytaj: Święta z designem

Pop-art narodził się w Anglii i Stanach Zjednoczonych na początku lat szcześćdziesiatych XX wieku. W krótkim czasie zyskał on wielu sympatyków, szczególnie wśród osób lubiących podkreślić swoją niezależność, odwagę i pewność siebie. Styl, który jest wzorowany na kulturze masowej, przejawia się w oryginalnym wyglądzie przedmiotów codziennego użytku. Łączą one w sobie zaskakujące zestawienia kolorów, motywów i wzorów. Wszystko jest kolorowe, żywe, jednak nic nie jest przesadzone.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Motywem dominującym w dekoracji wnętrz jest popularny wzór czarno-białego komiksu. Odnajdziemy go także w kolekcji Comics od Dekoria.pl. Skontrastowany z intensywnymi kolorami, nada on wnętrzu wyrazistości i charakteru, odzwierciedlającego osobowość właściciela. Tkaniny, które są wykorzystywane w dekoracji okna, w postaci zasłon lub rolet, a także na poduszkach, możemy z powodzeniem zestawić z niestandardowymi meblami – workami do siedzenia czy z tapicerowanymi skrzyniami. Dzięki temu w krótkim czasie nadamy prostemu i surowemu wnętrzu humorystyczny akcent.

Aranżacja w stylu pop-art to ciekawy pomysł na nowoczesny i odważny wystrój pokoju dla nastolatka. Wielobarwny, pełen kontrastów styl jest prostym sposobem na uzyskanie modnej stylizacji, zgodnej z najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)