Kominki inne niż wszystkie

salon

fot. salon

Ciekawy wygląd i niespotykane funkcje kominków Glen Dimplex, świadczą o ich innowacyjnym charakterze. 8 różnych scen tematycznych z efektami dźwiękowymi, pełna kontrola głośności, włączania i wyłączania ogrzewania za pomocą pilota zdalnego sterowania to niezwykłe możliwości, które niesie za sobą użytkowanie modeli LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 firmy Glen Dimplex.

Przeczytaj: Osuszacze powietrza

Współczesne przedmioty użytkowe zaskakują wszechstronnością zastosowania. Nikogo nie dziwi już lodówka z telewizorem czy prysznic z radiem. Projektanci z firmy Glen Dimplex poszerzyli kolekcję kominków o modele, które prócz roli estetyczno-grzewczej, spełniają także inne zadania. Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie właściwości kominka elektrycznego z telewizorem LCD. Termostat, który jest wbudowany, wpływa na temperaturę pomieszczenia, a wyświetlane efekty świetlne i dźwiękowe zapewnią domownikom relaks i rozrywkę.

fototapety

fot. fototapety

Kominki firmy Glen Dimplex

fot. Kominki firmy Glen Dimplex

Doskonałe na każdą porę roku
Modele Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 wyświetlają 8 różnych scen tematycznych, które są wzbogacone o efekty dźwiękowe. Widok Płonącego węgla i Płonących polan, wraz z towarzyszącymi im odgłosami, z pewnością ocieplą atmosferę w mroźne zimowe wieczory. Plaża, Wodospad lub Góry Latem sprawdzą się w szczególności zimą, gdy wyjątkowo brakuje nam kontaktu z naturą. Z kolei scena Góry Zima przypomni w ciepłe dni o momentach spędzonych na nartach w górskich kurortach. Wszystkie motywy działają niezależnie od trybu grzania, a termowentylator o mocy grzewczej 1,1 kW w razie potrzeby pozwoli na szybkie dogrzanie mieszkania.

Przeczytaj również: Rekuperacja ciepła w domu
palenisko

fot. palenisko

Ściana z pomysłem
Ściany w domowych pomieszczeniach to miejsce, gdzie chętnie realizujemy swoje aranżacyjne fantazje. W miejsce zdjęci czy obrazów, warto pokusić się o zawieszenie przedmiotów nieco bardziej przyciągających uwagę. Proponowane urządzenia elektryczne, doskonale spełniają rolę ciekawej ozdoby. Designerskie, geometryczne obudowy doskonale wpiszą się w wystrój wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Każdy model ujmuje niestandardowym wyglądem, a wyświetlane na efekty korzystnie wpływają na aranżację pomieszczenia.

Mimo, że kominki te wykorzystują najnowsze technologie, ich montaż oraz obsługa są bardzo proste. Wystarczy po wyjęciu z opakowania zamontować na ścianie i podłączyć do gniazdka, przy pomocy kabla z wtyczką. Obsługę kominków ułatwi pilot zdalnego sterowania, zapewniający pełną kontrolę w zakresie wyświetlanych scen, głośności oraz włączania i wyłączania ogrzewania.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)