Kominki inne niż wszystkie

salon

fot. salon

Ciekawy wygląd i niespotykane funkcje kominków Glen Dimplex, świadczą o ich innowacyjnym charakterze. 8 różnych scen tematycznych z efektami dźwiękowymi, pełna kontrola głośności, włączania i wyłączania ogrzewania za pomocą pilota zdalnego sterowania to niezwykłe możliwości, które niesie za sobą użytkowanie modeli LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 firmy Glen Dimplex.

Współczesne przedmioty użytkowe zaskakują wszechstronnością zastosowania. Nikogo nie dziwi już lodówka z telewizorem czy prysznic z radiem. Projektanci z firmy Glen Dimplex poszerzyli kolekcję kominków o modele, które prócz roli estetyczno-grzewczej, spełniają także inne zadania. Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie właściwości kominka elektrycznego z telewizorem LCD. Termostat, który jest wbudowany, wpływa na temperaturę pomieszczenia, a wyświetlane efekty świetlne i dźwiękowe zapewnią domownikom relaks i rozrywkę.

fototapety

fot. fototapety

Kominki firmy Glen Dimplex

fot. Kominki firmy Glen Dimplex

Doskonałe na każdą porę roku
Modele Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 wyświetlają 8 różnych scen tematycznych, które są wzbogacone o efekty dźwiękowe. Widok Płonącego węgla i Płonących polan, wraz z towarzyszącymi im odgłosami, z pewnością ocieplą atmosferę w mroźne zimowe wieczory. Plaża, Wodospad lub Góry Latem sprawdzą się w szczególności zimą, gdy wyjątkowo brakuje nam kontaktu z naturą. Z kolei scena Góry Zima przypomni w ciepłe dni o momentach spędzonych na nartach w górskich kurortach. Wszystkie motywy działają niezależnie od trybu grzania, a termowentylator o mocy grzewczej 1,1 kW w razie potrzeby pozwoli na szybkie dogrzanie mieszkania.

Zobacz również: Zmiękczacze wody
palenisko

fot. palenisko

Ściana z pomysłem
Ściany w domowych pomieszczeniach to miejsce, gdzie chętnie realizujemy swoje aranżacyjne fantazje. W miejsce zdjęci czy obrazów, warto pokusić się o zawieszenie przedmiotów nieco bardziej przyciągających uwagę. Proponowane urządzenia elektryczne, doskonale spełniają rolę ciekawej ozdoby. Designerskie, geometryczne obudowy doskonale wpiszą się w wystrój wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Każdy model ujmuje niestandardowym wyglądem, a wyświetlane na efekty korzystnie wpływają na aranżację pomieszczenia.

Mimo, że kominki te wykorzystują najnowsze technologie, ich montaż oraz obsługa są bardzo proste. Wystarczy po wyjęciu z opakowania zamontować na ścianie i podłączyć do gniazdka, przy pomocy kabla z wtyczką. Obsługę kominków ułatwi pilot zdalnego sterowania, zapewniający pełną kontrolę w zakresie wyświetlanych scen, głośności oraz włączania i wyłączania ogrzewania.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)