Linia produktów dla dzieci od Le Pukka Concept Store

Na polskim rynku można znaleźć coraz więcej ciekawych propozycji designu dla dzieci. Rodzice zwracają większą uwagę nie tylko na funkcjonalność artykułów, ale również na ich estetykę. Linia produktów Kids od Le Pukka Concept Store oferuje meble i dodatki, które od pierwszych chwil życia dziecka będą kreować wyobraźnię i wpływać na jego rozwój. Jednocześnie są modnymi i designerskimi dodatkami.

W linii Le Pukka Kids znajdują się:
Fotelik dziecięcy Little Queen of Love. Każda mała księżniczka poczuje się w nim wyjątkowo. Może służyć do zabaw w domu i ogrodzie, ponieważ wykonany jest z polietylenu.

Wymiary: 83x70x76 cm
Cena: 1599pln
www.lepukka.pl

Krzesełka Mia baby są designerskim elementami wyposażenia pokoju dziecięcego. Dostępne są w różnych kolorach, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.
Wymiary:

krzesła

fot. krzesła

Wysokość z oparciem: 63cm
Cena: 179pln
www.lepukka.pl

Lampki Numen wykonane są z elastycznego materiału, odpornego na uszkodzenia. Maluchy mogą bezpiecznie formować lampy w różne kształty. Produkty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

lampy

fot. lampy

Wymiary: średnica: 22 cm
Cena: 399pln
www.lepukka.pl

Kocyki i kołderki La Millou to propozycja polskiego designu dla dzieci i niemowląt. Kołderki są już hitem w dziecięcych łóżeczkach. Robione są ręcznie z dbałością o detale, najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie materiały z których są wykonane posiadają atest. Niespotykane wzornictwo umili sen wszystkich pociech. Komplety zapakowane są w małe, pasujące do całości woreczki.

pościel

fot. pościel

Cena: kołderki z poduszka 199pln, kocyki 149pln
www.lepukka.pl

Pluszaki La Millou są bardzo kolorowe i miękkie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z pewnością umilą dzieciom czas już od pierwszych chwil ich życia. Ich wzornictwo pasuje do innych akcesoriów od La Millou, dzięki czemu mamy mogą skomponować pasujące do siebie zestawy.

dekoracje

fot. dekoracje

Cena: 49pln
www.lepukka.pl

Akcesoria La Millou to śliniaczki i przypinki na smoczki. Utrzymane w designerskim stylu, będą sprawiać przyjemność dzieciom i ich mamom.
Cena: śliniaczki 59pln, zawieszka na smoczek

Cena: 19pln
www.lepukka.pl

Specjalny pleciak może pełnić kilka funkcji w pokoju dziecięcym. Kosz wykonany z gazet może służyć jako schowek na zabawki. Dołączona pufa w tradycyjne malowanki zalipiańskie jest idealnym siedziskiem dla wszystkich pociech. Pleciak utrzymany jest w modnej stylistyce folkowej.

pufa

fot. pufa

Wymiary: wys. 40, śr. 33
Cena: 350pln
www.lepukka.pl

Naklejki na ścianę są idealnym sposobem, aby szybko zmienić wygląd pokoju dziecka. Nie należy zapominać, że otoczenie wpływa na rozwój maluchów. W Le Pukka Concept Store można znaleźć wzory dla chłopców i dziewczynek.
Wymiary: kilka rozmiarów.

naklejki

fot. naklejki

Cena: od 90 do 174pln
www.lepukka.pl

Wszystkie produkty linii Kids Le Pukka Concept Store można obejrzeć na www.lepukka.pl oraz w sklepie stacjonarnym na ulicy Solec 58/60 w Warszawie.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)