Naścienny system przesuwny

drzwi przesuwne

fot. drzwi przesuwne

Urządzając dom lub mieszkanie staramy się stosować najlepsze rozwiązania aranżacyjne i technologiczne, tak aby przestrzeń wokół nas była funkcjonalnie zagospodarowana. Jednak na początku prac nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, co w efekcie najlepiej spełni nasze oczekiwania. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom sieć salonów RuckZuck wprowadza do swojej oferty nowość – naścienny system przesuwny do drzwi jedno i dwuskrzydłowych marki Classen.

Na rozsuwane drzwi możemy zdecydować się w każdym momencie – kiedy pojawi się małe dziecko, a nie chcemy do końca rezygnować ze swojej prywatności lub gdy postanowimy oddzielić kuchnię od jadalni. Nowa propozycja dostępna w RuckZuck, system przesuwny do drzwi jedno i dwuskrzydłowych, nie wymaga wbudowania do wnętrza ściany, dlatego jego montaż nie jest konieczny już na etapie budowy domu, czy generalnego remontu.

Wygodne rozwiązania
W skład systemu przesuwnego wchodzą:
– prowadnica,
– system maskownic oraz w przypadku drzwi jednoskrzydłowych słup dojazdowy montowany na „tunelu” ościeżnicy regulowanej, a w przypadku drzwi dwuskrzydłowych otwierany synchronicznie (odsuwając jedno skrzydło drugie przesuwa się automatycznie). Ponadto drzwi oraz maskownice do systemu przesuwnego są – pod względem budowy, wzoru oraz rodzaju okleiny – takie same, jak skrzydła drzwiowe marki Classen oferowane w sprzedaży przez sieć RuckZuck. Mamy dzięki temu pewność, że będą one współgrały z dotychczasową aranżacją mieszkania. To idealne rozwiązanie w wielu sytuacjach. W małych mieszkaniach przesuwając drzwi połączymy ze sobą dwa pomieszczenia, zyskując w ten sposób więcej przestrzeni. To także ukłon w stronę osób pracujących w domu – w szybki i elegancki sposób oddzielimy dowolne pomieszczenia od pozostałych. W biurach rozsuwane skrzydła drzwiowe świetnie sprawdzą się jeśli zamontujemy je np. między pokojem prezesa, a salą konferencyjną.

Naścienny system przesuwny to prosty i stosunkowo niedrogi sposób aranżacji przestrzeni z użyciem skrzydeł drzwiowych marki Classen będących w stałej ofercie sieci RuckZuck. W salonach znajdziemy ponadto skrzydła drzwiowe i panele podłogowe marki Classen, podłogi drewniane Royal Floor, a także elementy uzupełniające, jak m.in.: ościeżnice i listwy podłogowe. Wykwalifikowany personel sieci zawsze chętnie odpowie na nasze pytania i wątpliwości, a także wskaże najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia również transport wybranych materiałów.

Drzwi przesuwne do systemu przesuwnego to drzwi bezprzylgowe, które w tej wersji wykończenia oferowane będą we wszystkich modelach skrzydeł drzwiowych marki Classen dostępnych w RuckZuck, oprócz kolekcji Andromeda oraz kolekcji skrzydeł drzwiowych z grupy Basic.

System przesuwny do drzwi jednoskrzydłowych, cena 364,78 zł brutto

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)