Nowa odsłona grzejnika łazienkowego

grzejnik

fot. grzejnik

Grzejnik łazienkowy Leros to idealne rozwiązanie w łazienkach urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Doskonała wydajność cieplna, wysokiej jakości profil stalowy oraz duży przekrój kolektorów to jedne z najważniejszych cech grzejnika.

Jest to tradycyjny grzejnik drabinkowy, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Ten wyjątkowy model charakteryzuje się odważnym designem, który idealnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach. Nieco surowa, ale uniwersalna linia z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy uwielbiają w łazience zarówno skandynawski styl aranżacyjny, jak i wymagający jakościowo, minimalistyczny klimat współczesnych wnętrz. Natomiast stonowana kolorystyka dobrze skomponuje się z nietypowymi białymi, czarnymi lub szarymi odcieniami armatury oraz elementów wyposażenia łazienki.

grzejnik

fot. grzejnik

Najnowszy model z kolekcji Purmo, prócz walorów estetycznych, charakteryzuje się także dużą funkcjonalnością. Specjalnie zaprojektowany duży przekrój kolektorów sprawia, że Purmo Leros ma wysoką moc grzewczą. Szeroko rozmieszczone kolektory pozwalają na komfortowe suszenie ręczników. Jakość grzejnika potwierdzona jest 10 letnią gwarancją producenta. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)