Nowe kolory grzejników Jaga

salon

fot. salon

Białe złoto, brąz, czerń, klasyczne złoto, perłowa czerń oraz perłowy brąz to nowe barwy grzejników Jaga. Cztery pierwsze wykończenia przygotowane zostały dla grzejnika Moon, ostatnie dwa to kolory specjalne grzejników dekoracyjnych z linii Eyecatchers.

Nowe barwy grzejników z serii Moon są niezwykłe ponieważ jest to białe i klasyczne złoto, matowa czerń oraz matowy brąz. Dzięki tym kolorom, grzejnik wygląda jeszcze bardziej artystycznie i awangardowo. Idea „Awake the Artist”, w którą wpisuje się koncepcja grzejnika Moon jako dzieła sztuki użytkowej, ma za zadanie odmienić nasze codzienne życie. Otaczając pięknymi przedmiotami i urządzeniami otwieramy swój umysł i z większą wrażliwością patrzymy na otaczający nas świat. Z piękną i elegancką rzeczą łatwiej nawiążemy emocjonalną więź, która będzie trwalsza niż w przypadku rzeczy, które są pozbawione pierwiastka artystycznego.

Grzejnik Moon

fot. Grzejnik Moon

Perłowa czerń i perłowy brąz to kolory, które dołączyły do palety barw dekoracyjnych grzejników Jaga z linii Eyecatchers. Cechą charakterystyczną jest satynowy połysk, uzyskany przez dodanie do lakieru mikroskopijnych błyszczących drobinek. W obu nowych wykończeniach oferowane są takie modele grzejników Jaga jak: Iguana, Tetra, Deco, Sani, Taboe Panel Plus i in. Kolor perłowy został stworzony specjalnie na potrzeby grzejnika Tetra, gdy ten dwa lata wchodził na rynek. Forma wykończenia była na tyle atrakcyjna dla klientów, że belgijski producent zdecydował się teraz zaproponować w nim również inne grzejniki z linii Eyecatchers.

Nowe wykończenia są ciekawym dopełnieniem obecnych w ofercie – uważa Dariusz Majchrzak z firmy Jaga Polska Sp. z o.o. – W przypadku grzejnika Moon biżuteryjne kolory podkreślają jego finezyjną formę, zaś perłowa czerń i perłowy brąz dobrze akcentują liniowy rytm takich grzejników jak Tetra czy Iguana.

Więcej informacji na temat oferty grzejników marki Jaga można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

Przeczytaj również: Jak działa rekuperator?
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)