Nowoczesne i odważne kolory domowych wnętrz

Nowe kolekcje, inspirowane światowymi stylami, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego, kto poszukuje nowoczesnych i odważnych rozwiązań do swoich wnętrz. Nowe trendy to unikane palety kolorów i faktur, które różnią się między sobą charakterem i są wyrazem odmiennych potrzeb, a jednocześnie inspirują do poszukiwania niepowtarzalnego klimatu własnego wnętrza.

Zestaw kolorów farb Magnat i systemów dekoracyjnych Magnat Style stworzyli doświadczeni eksperci, zajmujący się psychologią koloru, designem, stylizacją i architekturą wnętrz. Proponowane przez nich rozwiązania wpisują się w kanon międzynarodowej stylistyki i wzornictwa. Każdy z nich niesie odrębną ideologię.

salon

fot. salon

Innowacyjność
Inspirowany indywidualizmem oraz sublimacją ekscentrycznego stylu życia trend Innowacyjność przeznaczony jest dla ludzi uwielbiających eksperymenty i szukających przygód. Przenika go bunt wobec wszechobecnej produkcji masowej.
Efektem łączenia nowatorskich pomysłów z własnymi koncepcjami są w tym trendzie kolory i struktury ścienne, tworzące nowoczesne, mocno zindywidualizowane wnętrza. W wyniku wielokierunkowych procesów twórczych powstają nowe designerskie przestrzenie, gdzie funkcjonalność styka się z relaksem, radością życia i intymnymi emocjami.

Moc Natury
Celebrując naturę, wnikając w jej nieznane przestrzenie i podziwiając surrealistyczne obrazy, które tworzy, nieustannie odkrywamy w niej coś nowego i inspirującego. Na bazie tych doświadczeń powstał trend Moc Natury. Niezwykle ważnym jego aspektem jest podziw i szacunek do sił natury i jej dóbr. Wnętrza, które powstają w tym duchu, kreują przestrzeń, w której siły natury sprzyjają, a jej piękno zachwyca.

salon

fot. salon

W trendzie, w którym dominują barwy i bogactwo ziemi – m.in. niezwykły świat kryształów i kamieni – pojawiają się faktury, które mają w sobie surową, naturalną ziarnistość. Ich piękno i oryginalność przeniesione w domową przestrzeń, czynią ją niezwykłą i ekscytującą.

Esencja Życia
Esencja Życia to trend ponadpokoleniowy. Jest nowoczesną wersją uwielbienia tradycji, harmonii oraz poczucia bezpieczeństwa. Przypomina nam, że potrzebna jest nam przestrzeń, z którą jesteśmy emocjonalnie związani.

salon

fot. salon

Zwolennicy tego trendu to przede wszystkim miłośnicy tradycji, pielęgnujący rodową pamięć, ale wychowani w kulturze zdominowanej przez nowoczesne technologie, szukający sposobów na dopasowanie własnych wartości do współczesnego stylu życia. Zachowując szacunek dla tradycji, chętnie stosują jednak nowoczesne struktury. Ściany ich wnętrz ozdabia połysk metalu i satyny, nadający wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Bunt Miasta
Klimat Buntu Miasta to tatuaże, ćwieki i surowy wygląd. To trend, który ma w swojej genezie wszystko to, czym żyje współczesne społeczeństwo, w tym również atmosferę niepokoju i obaw, którą oddycha buntowniczy duch nieakceptujący ugładzonego porządku świata.

salon

fot. salon

W tym miejskim stylu znalazły się mocne kolory, do których pasują wyraziste struktury, które oddają klimat nocnego miasta. Jest to styl życia, który został wyrażony śmiałym efektem połączenia kolorów wnętrz i świateł miejskiej aglomeracji. Są to wnętrza kipiące aktywnością, a równocześnie będące azylem dla niespokojnych duchów.

Wnętrza, w których przebywamy, odzwierciedlają nasz charakter, mają wpływ na nasze samopoczucie, dodają energii i uspokajają. Jest to miejsce, w którym rozwija się nasza osobowość. To od nas zależy, czy będziemy czuć się w nich dobrze, a wystarczy tylko odrobina odwagi, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny świat, w którym poczucie harmonii, świadomości istnienia i radości życia wypełnią naszą codzienność. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)