Nowoczesne materiały wykończeniowe

hol

fot. hol

Biurowce czy centra handlowe to nie tylko przestrzenie, które mają być funkcjonalne i wytrzymałe na wysoką eksploatację. Nowatorskie, awangardowe wnętrza tych budynków są wizytówką, która niejednokrotnie wpływa na postrzeganie firmy przez klientów i kontrahentów.

Przy wystrój pomieszczeń Nowoczesne budynki komercyjne – szklane biurowce, galerie, czy siedziby najważniejszych polskich i światowych firm, nie są jedynie miejscem pracy, ale też pełnią niezwykle istotne funkcje reprezentacyjne. Dlatego ich wystrój – dobór kolorów, faktur, mebli i wyposażenia powinien korelować z wizerunkiem, jaki przedsiębiorstwo chce posiadać. Marka Sigma proponuje produkty, dzięki którym wnętrza biur, recepcji, czy sal konferencyjnych staną się świadectwem profesjonalizmu i nowatorstwa każdej firmy.

Efektywnie przykują uwagę

biuro

fot. biuro

Jeśli wystrój wnętrz ma podkreślać przede wszystkim innowacyjność, odwagę i indywidualizm, warto zdecydować się na niepowtarzalne możliwości dekoracyjne, jakie dają produkty Sigmulto Metallic i Sigmulto Stucco marki Sigma.

– Dyspersyjna farba akrylowa Sigmulto Metallic tworzy powierzchnie o specyficznym, metalicznym połysku, które są bardzo efektowną i nowoczesną dekoracją wnętrza. Co ważne – farba posiada najwyższą klasę odporności na ścieranie, dzięki czemu zapewnia trwałość nawet w budynkach narażonych na wzmożoną eksploatację – mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich.

Farba Sigmulto Metallic pozwala tworzyć na ścianach bardzo modne, połyskujące efekty dekoracyjne takie jak np. minimalistyczny Stalowy Meteoryt, odważne Metaliczne Szkło lub eleganckie Metropolis. Wszystkie są niezwykle nowoczesnym, interesującym i przykuwającym wzrok rozwiązaniem wykończeniowym, które nadaje wnętrzu niebanalnego wyglądu.

sala konferencyjna

fot. sala konferencyjna

Efekty metaliczne można połączyć z bardzo gustownymi impresjami wykonanymi na produkcie Sigmulto Stucco. – Sigmulto Stucco to dyspersyjny tynk dekoracyjny o wysokim połysku, dzięki któremu można otrzymać doskonałą imitację naturalnego kamienia np. marmuru. Efekt świetnie sprawdza się szczególnie na dużych powierzchniach, na których w przypadku zwykłego kamienia, nie da się uniknąć nieestetycznych spoin, a Sigmulto Stucco zapewnia jednorodny rezultat na całej ścianie – podkreśla Ryszard Plantos z ATM.

Tynku Sigmulto Stucco używa się m.in. do wykonywania efektów Klasyczny marmur i Stucco Marmurino, które doskonale imitują naturalny marmur. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań designerskich, stosowane w budynkach komercyjnych na całym świecie.

Szczegół tworzy efekt

tynk dekoracyjny

fot. tynk dekoracyjny

Efekty Sigmulto Metallic wyróżnia przede wszystkim ich niespotykana faktura. Można ją osiągnąć poprzez nałożenie farby na wcześniej przygotowany tynk strukturalny lub na bardzo funkcjonalne tapety z włókna szklanego Sigmascan. To rozwiązanie aranżacyjne zwiększa trwałość powłoki i nadaje wnętrzu oryginalności oraz osobliwego charakteru. Tapety dostępne są w 14 atrakcyjnych wzorach, które poprzez łączenie z różnymi kolorami Sigmulto Metallic, umożliwiają tworzenie niepowtarzalnych zestawień. Są one odporne na uderzenia i ogień, dzięki czemu znajdują zastosowanie szczególnie w często uczęszczanych miejsc takich jak hotele czy biura.

Nowoczesne wnętrza w budynkach komercyjnych takich jak siedziby firm, hotele, czy centra handlowe są wyrazem podążania za aktualnymi trendami, a także – wymaganiami klientów. Rozwiązania proponowane przez markę Sigma pozwolą na stworzenie wnętrz godnych XXI wieku – nie tylko eleganckich i indywidualnych, ale też funkcjonalnych oraz odpornych na wzmożoną eksploatację.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)