Panele jak drewno, płytki czy beton

podłogi

fot. podłogi

EGGER to wiodący europejski producent paneli laminowanych, który wraz z początkiem bieżącego roku odświeżył kolekcję Floorline. Oferta została poszerzona o nowe dekory, zarówno w wersjach imitujących drewno, jak i tych przypominających płytki lub beton.

Odświeżona kolekcja paneli występuje w kilku odmianach. Podłogę dla siebie znajdą zarówno miłośnicy drewnianych wzorów, jak i nowoczesnych aranżacji. Wzornictwo obejmuje dekory drewniane występujące w wersji od bielonej, przez jasne i ciemne, aż po szarości z v-fugą lub bez (kolekcje: Solution, Universal, Country, Compact, Business), a także nowoczesne dekory imitujące płytki, kamień czy beton (kolekcje: Modern Block i Kingsize).

Panele

fot. Panele

Wszystkie nawet najciekawsze dekory w kolorystyce paneli laminowanych po pewnym czasie coraz mniej interesują klientów i to jest ten ważny moment, w którym należy zaproponować naszym odbiorcom nowe produkty. Wybór gamy dekorów nie jest przypadkowy.Główny wpływ na kolorystykę paneli w kolekcji mają sami klienci, ponieważ to ich pytamy o potrzeby i nastroje na dany sezon sprzedaży ­­- wyjaśnia powody odświeżenia kolekcji Zbigniew Błaszczak, Dyrektor Sprzedaży Regionalnej firmy EGGER. – Obserwujemy również uważnie przemysł meblowy i drzwiowy, aby móc dopasować swój produkt do trendów kolorystycznych jakie są proponowane przez poszczególne segmenty rynku na dany sezon sprzedaży. Proces wyboru gamy jest bardzo złożony ze względu na mnogość czynników, które mają wpływ na kolorystykę produktu finalnego.

Odporność na lata
Dużym atutem nowej kolekcji Floorline jest jej wytrzymałość. Idealnie nadają się do pomieszczeń mieszkalnych nawet o dużym natężeniu ruchu, a także do pomieszczeń komercyjnych o średnim natężeniu ruchu. Dodatkowo kolekcja Business dedykowana jest do pomieszczeń komercyjnych o dużym natężeniu ruchu.

panele

fot. panele

Wyczuwalna struktura
Należy podkreślić także interesujące struktury, które pojawiły się w odświeżonej kolekcji: Authentic, zapewniający autentyczny wygląd i wrażenie, Brilliant – głęboki połysk, Ceramic – wygląd ceramiki, Grand Canyon – postarzana i głęboko tłoczna powierzchnia, Linea – nowoczesne, proste linie, Oiled – nadający charakter olejowanego drewna, Natural Pore z autentyczną strukturą drewna, Rustic z efektem szczotkowanego drewna oraz Vintage struktura z efektem hebla. Dodatkowo trzy struktury Authentic, Grand Canyon, Vintage posiadają certyfikat antypoślizgowości R10.

Siła leży w spokoju
Odgłosy kroków i pogłos to najczęstsze zarzuty jakie stawia się panelom laminowanym. Firma EGGER w kolekcji Floorline Compact stosuje zintegrowany podkład wyciszający silenzio®, który jest wykonany z ekologicznej celulozy. Zmniejsza on odczucie hałasu o 50% w stosunku do tradycyjnych podłóg laminowanych.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)