Panele ścienne, nowoczesne i estetyczne

Dźwiękochłonne i trwałe panele ścienne, VertiQ marki Rockfon, to doskonały pomysł na aranżację ścian szkół i obiektów sportowych. Dzięki nowoczesnemu, minimalistycznemu designowi, można je dopasować niemal do każdej stylistyk aranżacji.

Powierzchnia paneli pokryta jest tkaną włókniną, wykończoną atrakcyjnym wzorem „moiré” i dostępną w trzech kolorach: białym, jasno i ciemnoszarym. Dzięki temu powierzchnia płyty jest wytrzymała i odporna na uderzenia. Panele VertiQ można instalować zarówno na ścianach, jak i na sufitach wewnątrz pomieszczeń. Produkt jest dźwiękoszczelny i zapewnia optymalne warunki akustyczne, zgodne z obowiązującymi standardami.

szkoła

Zobacz również: Drzewko kosztowności

fot. szkoła

Płyty VertiQ posiadają najwyższe własności pochłaniania dźwięku (klasa A), dzięki czemu zmniejszają czas pogłosu w pomieszczeniach wielkopowierzchniowych i zwiększają komfort akustyczny.

Dowolność montażu produktu, pozwala na swobodę w zakresie projektowania. Ponadto panele VertiQ® to bezpieczne rozwiązanie dla szkół i obiektów użyteczności publicznej. Poszczególnych elementów nie da się zdemontować bez użycia specjalnego uchwytu.

Panele VertiQ są lekkie. Elementy wykonano ze skalnej wełny mineralnej o grubości 40 mm. Posiadają wszystkie unikalne właściwości wełny – są niepalne, stabilne wymiarowo, odporne na wilgotność i trwałe. Dlatego, podobnie jak na inne rozwiązania marki Rockfon, objęte są 15-letnim okresem gwarancyjnym.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)