Seria mebelków Mini, czyli mini-zmiany na wiosnę

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Utrzymanie w białej, jasnej kolorystyce meble będą pasowały do dowolnego wnętrza i dopasują się do potrzeb małych, średnich i zupełnie dużych dzieci. Kolekcja Mini stworzona przez Pinio, to seria niezwykle uniwersalna, jednocześnie wytrzymała i wizualnie lekka.

Mini-zmiany na wiosnę
Wiosną przychodzi czas na zmiany. Dzięki dłuższym, bardziej słonecznym dniom wstępują w nas nowe siły i masowo zabieramy się za wiosenne porządki. Często wtedy pozbywamy się niepotrzebnych gratów i starych sprzętów, z których wyrosły już nasze dzieci. Zmywamy z okien zimową szarugę, wyczekując lepszej pogody. Także wtedy, najczęściej zabieramy się za niewielkie remonty, decydujemy się zmienić pracę, przejść na dietę, albo rzucić niesłużące nam przyzwyczajenie.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Żeby pomóc sobie wytrwać w wiosennych postanowieniach, do domowego wnętrza należy wprowadzić trochę motywującej świeżości. Najprościej będzie zacząć od tekstyliów. Zasłonki w salonie, sypialni i dziecięcym pokoju można wymienić na nowe, lżejsze i w bardziej wiosennych barwach. To ważne, aby nasi najmłodsi i najbliżsi budzili się codziennie i zasypiali w miejscu, które poprawia nastrój. Wiosna to doskonały czas na założenie kuchennej hodowli ziół i wprowadzenie roślin oczyszczających powietrze do sypialni i dziecięcego pokoiku.

Przemeblowanie
Lekkie meble łatwo przesunąć, a ile dobrego może przynieść nowy, lepszy układ pomieszczenia wiedzą tylko Ci, który przez wiele miesięcy musieli potykać się o starą drewnianą komodę, którą w prezencie wyprawkowym podarowała dla swojego nowo narodzonego siostrzeńca cioteczna babcia. Odważna decyzja o wystawieniu takiego starego mebla na aukcje, może pomóc wprowadzić do wnętrza więcej przestrzeni. Dawniej projektowane meble miały być przede wszystkim solidne i ozdobne. Wtedy nikt nie brał pod uwagę dynamicznie zmieniających się warunków w pędzącym społeczeństwie. Nikt nie projektował mebli, które będą „rosły” razem z dzieckiem. Komoda tam gdzie stanęła – miała już po prostu stać.

Nowoczesne meble

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Zaprojektowane na miarę współczesnych czasów meble zawsze powinny być lekkie i łatwe do przesunięcia, przetransportowania i codziennej pielęgnacji. Dziś także zwracamy większą uwagę na pochodzenie materiału i jego wpływ na środowisko naturalne. Wciąż jednak meble powinny być inwestycją na lata. Tak naprawdę wcale nie łatwo jest znaleźć kolekcje mebli, które biorą wszystkie czynniki pod uwagę. Mini, zaprojektowane przez Pinio jest kolekcją minimalnego ryzyka, która dopasuje się zarówno do wieku dziecka, jak i zmieniającego się wnętrza.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)