Święta w doborowym towarzystwie

W krainie Świętego Mikołaja przygotowania do Świąt już dawno ruszyły pełną parą. Wkrótce przyjdzie na nie czas także w naszych domach. To czy w tym roku obok gwiazdek, śnieżynek i aniołków, znajdzie się miejsce także dla wesołej Mikołajowej ekipy, zależy tylko od nas. Prezentujemy garść świątecznych inspiracji.

dekoracje

fot. dekoracje

Jak z bajki
Bez Świętego Mikołaja nie byłoby świąt – z tym stwierdzeniem zgodzą się chyba wszyscy, którzy zasiadają 24 grudnia do kolacji wigilijnej, a po niej do rozpakowywania świątecznych prezentów. I choćbyśmy się zapierali, że Święty Mikołaj to jedynie wymysł bajkopisarzy, przy dzieciach już nie tak łatwo powiedzieć to z całym przekonaniem. Z tego względu w Boże Narodzenie często sami ulegamy świątecznej bajce i zaczynamy z tęsknotą wypatrywać na niebie pędzących, wypełnionych prezentami sań, prowadzonych przez dzielne renifery. A gdyby tak zaprosić je do wnętrza i zatrzymać na dłużej?

Zabawny Rudolph w home&you
Motyw zabawnego renifera odnajdziemy na przykład w świątecznej kolekcji dekoracji świątecznych i akcesoriów wyposażenia wnętrz marki home&you. Mięciutkie poduszki, świece, komplety pościeli czy kapcie z czerwononosym wprowadzą nas w wyjątkowo radosną atmosferę Świąt. Wesoły Rudolph jest także głównym bohaterem kuchennej serii Hapy Deer oraz Renne składających się m.in. z kubków, filiżanek świeczników, pojemników czy ozdobnych pater. Propozycja z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym domownikom. Dodatki ozdobione uroczym motywem będą też idealną propozycją na świąteczny upominek dla najbliższych.

dekoracje

fot. dekoracje

Jelonek w oknie
Uwikłane w najróżniejsze historie jelonki i renifery stanowią także oś zimowo-świątecznej kolekcji Lotari, którą można nabyć w sklepie internetowej marki. Znajdziemy w niej wzory przedstawiające zwierzęta na tle lasu, w zimowej scenerii, tańczące czy spokojnie przemierzające leśną krainę. To jednak nie wszystkie możliwości. Dekorator Lotari – podstawowe narzędzie do stworzenia rolet i dekoracji pozwala czerpać zarówno ze wzorów dostępnych na stronie, jak również dodawać własne obrazki, na których podstawie tworzy nowe, spersonalizowane rolety. Wzór może także zostać wykorzystany na tapecie, abażurach, poszewkach na poduszki, a nawet obrazkach. Choć cały dom w jelonkach to pewnie dużo, jedno zwierze wychylające się zza piękne ozdobionej choinki pomoże zaprowadzić we wnętrzu wyjątkową atmosferę świąt, a gdy te dawno już przeminą, przywoła ciepłe wspomnienia. Ładne dekoracje sprawdzają się przecież przez cały rok.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)