Trzy plusy wiosny

Trzy plusy wiosny. Po pierwsze, w końcu jest ciepło. Po wtóre, dzięki wyjątkowemu wiosennemu zestawowi pralki i suszarki Miele Primavera Plus możemy skutecznie odświeżyć swoją garderobę.

Pralka i suszarka Miele

fot. Pralka i suszarka Miele

Przeczytaj również: Samodzielna aranżacja wnętrz

Po trzecie – niskim kosztem, bo nowe urządzenia mają wyjątkowo niski apetyt na prąd – klasa efektywności energetycznej pralki to A+++.

Zestaw Primavera Plus znajdziemy w sieci sklepów RTV EURO AGD na terenie całego kraju. Najwyższej jakości urządzenia, testowane na 20 lat użytkowania, dostępne są w specjalnej, wiosennej ofercie – 5990 zł (pralka W 1000 WPS) oraz 4490 zł (suszarka T 7000 C).

Przeczytaj również: Ergonomiczna kuchnia marzeń

Najważniejsze zalety zestawu kryją się jednak wewnątrz nowych urządzeń. Opatentowany przez firmę Miele bęben o strukturze plastra miodu SoftCare, który pozwala osiągnąć doskonałą efektywność przy maksymalnej ochronie ubrań, to jeden z największych atutów Primavera Plus. Specjalny kształt bębna powoduje, że ubrania podczas prania płynnie przesuwają się po jego powierzchni, a odwirowywana (z prędkością do 1600 obr./min.) tkanina nie wchodzi w perforacje o wyjątkowo małej średnicy, co znacznie redukuje zagniecenia. W suszarce, dzięki powietrznej wyściółce tworzącej się nad powierzchnią bębna, ubrania również nie są narażone na tarcie. Dzięki temu po wysuszeniu od razu można je włożyć do szafy lub ubrać, bez obaw o wygląd.

Urządzenia Primavera Plus są też niezwykle oszczędne. Dzięki zastosowaniu technologii umożliwiającej skuteczne pranie w niskich temperaturach (programy: „20oC”, „Zimna woda”) można osiągnąć redukcję zużycia energii aż o 67% w stosunku do programów tradycyjnych, co czyni z modelu W 1000 WPS Primavera Plus pralkę nie tylko dbającą o nasze ubrania, ale także portfel. Suszarka jest urządzeniem, które ma z racji spełnianej funkcji nieco większe zapotrzebowanie na energię, ale wynik zużycia prądu 3,35 kWh osiągnięty przez

T 7000 C uznać należy za znakomity. To między innymi zasługa systemu PerfectDry, który spełnia dwie funkcje: dba o to, aby proces suszenia był maksymalnie precyzyjny, co z kolei sprawia, że suszarka nie zużywa ani wata niepotrzebnej energii. System PerfectDry na bieżąco mierzy pozostałą w tkaninach wilgoć i zapewnia tym samym efektywne i dokładne suszenie – nawet przy zmieniającej się jakości wody.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)