Walentynkowa lampa

lampa

fot. lampa

Kartka z misiem, pluszowa maskotka, kubek z serduszkiem… a może designerski projekt prosto z Włoch? W tym przypadku odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli zależy nam na pozytywnym zaskoczeniu ukochanej osoby, warto wykazać się pomysłem, ale jeśli brakuje Ci inspiracji warto odwiedzić jeden z showroomów z oryginalnymi dodatkami.

Walentynkowe inspiracje przydadzą się podczas planowania romantycznego wieczoru. Warto pomyśleć między innymi o odpowiednim, nastrojowym oświetleniu. Ciekawe gadżety pomogą wykreować taki klimat, a jednym z nich jest oryginalna lampka LOVE marki SLIDE, oferowana w warszawskim showroomie DADO DESIGN.

lampa

Przeczytaj również: Idealne fototapety do kuchni

fot. lampa

LOVE by SLIDE
Lampa została zaprojektowana w 2008 roku przez utalentowanego Włocha Stefano Giovannoni, który zawarł w niej prawdziwą włoską namiętność. LOVE dostępna jest w dwóch wersjach – wolnostojącej oraz do zawieszenia. Każda z nich dodatkowo może być podświetlana matowa lub niepodświetlana lakierowana. Taka lampa doskonale wpasuje się do każdego wnętrza, któremu chcemy dodać lekko pop-artowy, emocjonalny charakter.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)