Wiosenna aranżacja mieszkania

dekoracje

fot. dekoracje

Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzania zmian w swoim otoczeniu, zacznij od swojego mieszkania. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzymy na wszystkie zmiany zachodzące za oknem. Wpuśćmy do mieszkania odrobinę koloru, bawmy się kontrastami, a z pewnością pozbędziemy się zimowej monotonii w wystroju swojego M.

Wraz z nadejściem wiosny nabierasz chęci do zmian? Nic dziwnego. Budząca się do życia natura skłania do tego, by pożądane do niedawna grube materiały zastąpić lekkimi i zwiewnymi tkaninami, które wpuszczą do mieszkania więcej światła.

dekoracje

fot. dekoracje

Zacznij od zmiany kolorystyki. Jest to stosunkowo szybki i prosty sposób na zupełną metamorfozę przestrzeni. Pozbądź się szarości, ciemnych kolorów i ciężkich materiałów. W ich miejscu rozmieść kwieciste, wzorzyste tkaniny w soczystych zieleniach, słonecznych żółciach czy energetycznych czerwieniach. Znajdziesz je m.in. w kolekcji Charlotte od Dekoria.pl, pełnej oryginalnych, kwiecistych tkanin, inspirowanych pastelowymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Duże kwiaty połączone z dopasowanymi do nich pasami stworzą wysmakowaną i interesującą całość. Co ważne, artykuły wykonane są w 100% z bawełny – to dodatkowo podkreśla ich bliskość z naturą. A więc do dzieła! Wypełnij mieszkanie barwnymi tkaninami (poduszkami, obrusami i narzutami), odsłoń okna, natomiast żaluzję zastąp lekkimi roletami w modnych kolorach.

Istotne są także dodatki i akcesoria. Rozstaw w różnych częściach mieszkania wazony, które lada dzień wypełnią świeże kwiaty. Natomiast starą zastawę stołową zastąp ceramiką w urocze i barwne wzory. Bielizna stołowa, podobnie jak cały wystrój pomieszczenia, powinna obudzić wiosnę w mieszkaniu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)