Wnętrze w kolorach lata

salon

fot. salon

Zmiana wyglądu otaczającej nas przestrzeni to doskonały sposób na wprowadzenie pozytywnej energii do codziennego życia. Pomarańcz, czerwień lub zieleń przełamane spokojnymi beżami i szarościami, mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, pragnących wprowadzić do domowego wnętrza wakacyjne barwy.

W letniej aranżacji soczystość, przywodząca na myśl świeże, dorodne owoce, można łączyć z optycznie powiększającą przestrzeń bielą. Takie połączenia pozwalają w dowolnej chwili przenieść się na tropikalną wyspę, gdzie w cieniu drzewa palmowego, z owocowym koktajlem w ręce możemy cieszyć się upragnionym odpoczynkiem. Dobrym uzupełnieniem stworzonej przez nas letniej feerii barw są proste, lekkie, a zarazem funkcjonalne i wygodne meble, które nie przytłoczą wyglądu wnętrza.

Spróbujmy połączyć kolory lata i ozdobić nimi swój dom, a z pewnością okaże się, że zieleń z bielą czy żółcią to połączenie, które wygląda dobrze nie tylko w wazonach pełnych kwiatów. Letnie i soczyste barwy nie muszą zdobić jedynie parkowych i ogrodowych krajobrazów. Warto wprowadzić kolor także do wnętrza naszych domów. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)