Wystrój wnętrz w stylu amerykańskim

Przytulne i przestronne wnętrza domów amerykańskich, pokazywane w filmach i serialach, dla niektórych są symbolem szczęścia i powodzenia. Z pomocą home&you możemy ziścić American Dream we własnych czterech kątach.

Wnętrza w stylu amerykańskim są pełne kolorów i wyposażenia w różnym stylu. Ów eklektyzm sprawia wrażenie dostatku, a wszystkie elementy wystroju, chodź różne, doskonale do siebie pasują.

Kolory wybrane do aranżacji w stylu amerykańskim powinny tworzyć kompozycję zbliżonych do siebie barw. W salonie doskonale sprawdzą się beże, brązy oraz pastele. Miękkie kanapy i fotele będą się dobrze prezentować okryte poszewkami i narzutami z lśniących materiałów lub z kolekcji Inscript. Na półkach i komodach można postawić komplety wazonów oraz pater w podobnej kolorystyce. Ozdobne lampy z abażurami i szklane lampiony pozwolą stworzyć specyficzny klimat.

Pościel w kratę lub z motywem figurek pojazdów i donica w kształcie hydrantu ożywią sypialnię. Na ścianach i półkach powinno znaleźć się mnóstwo zdjęć. Do ich ekspozycji nadadzą się ramki Antico oraz Coronet.

Jeśli wystrój wnętrz ma przypominać aranżacje farmerskich domów warto znaleźć miejsce na wiklinowe kosze i drewniane meble. W pokojach pojawia się więcej wyrazistych kolorów, np. czerwieni, zieleni, a także wzorów. Do dekoracji mogą posłużyć jeansowe podkładki oraz poduszki. Popularnym motywem jest krata. Kolekcja Route66 pomoże wprowadzić atmosferę starych westernów. Oryginalnymi pomysłami jest także umieszczenie zdjęć w starym radio, telefonie lub wiszącym na ścianie starym amerykańskim… samochodzie.

dekoracje

fot. dekoracje

W kuchni powinno znaleźć się mnóstwo szklanych naczyń i kolorowych kubków takich jak komplet Ferie, oraz wielobarwna ceramika. Do amerykańskiego wystroju pasują również jaskrawo-zielone akcesoria Bambus i czerwone naczynia żaroodporne Ruby. Na krzesłach możemy ułożyć miękkie, kolorowe siedziska. Wesołym akcentem w naszej kuchni będzie fartuszek i ściereczki z kolekcji Sixties.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)