X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 

Trendy na jesień-zima 2013-2014

aranżacje
Nie łatwą sztuką jest przewidywanie trendów kolorystyczną. Te, które można znaleźć w internecie lub pismach wnętrzarskich nie są publikowane na tyle wcześniej, by firmy produkcyjne na ich podstawie mogły opracować swoje strategie i wprowadzić te trendy do produkcji.


Firma konsultingowa Peclers Paris, istniejąca na rynku od ponad 40 lat, przedstawiła trendy kolorystyczne na jesień/zimę 2013-2014. Swoje biura posiada w kilkudziesięciu krajach świata. Dla polskiego rynku najbliższą agenturą jest czeska Praga. Peclers Paris dwa razy do roku wydaje Trendbook'i w kilku kategoriach, począwszy od mody damskiej, męskiej i dla dzieci, aż po wystroje wnętrz.

trendy kolorystyczne
Prezentowane przez firmę kolory są unikalne. Trendbook'i wydawane są z 18 miesięcznym wyprzedzeniem. Każda książka zawiera dokładne rysunki, prezentujące pełną kolekcję modeli oraz wzorów nadruków i aplikacji. Uwzględniana jest także dokładna kolorystyka, a także akcesoria. Trendbook'i przygotowywane są z niezwykłą starannością i drukowane na papierze wysokiej jakości tak by wszystkie tony kolekcji były wiernie odwzorowane. Kolory są dostępne są także dostępne na próbkach tkanin i kłębkach wełny. Dzięki temu firmy mogą opracować strategię rozwoju innowacyjnych produktów, niewątpliwie pozwalających zaskoczyć konkurencję.Firma Peclers Paris zajmuje się nie tylko analizą i przewidywaniem zjawisk społeczno-kulturowych w powiązaniu z modą i trendami w stylu życia, ale także przedstawianiem tych zjawisk na niestandardowe rozwiązania operacyjne.

Palety kolorów na jesień 2013-2014 zostały podzielono na trzy główne trendy:
zestawienie kolorów
zestawienie kolorów
zestawienie kolorów
Żółcienie bursztynu stanowią kluczowe kolory, które podkreślają ewolucję kolorów kolekcji wiosny-lato 2013 czyli żółcieni słonecznych.

Przedstawione w kolekcji naturalne beże ocieplą wnętrza, niosąc światło w domu, podkreślając niuanse tonów karmelowych inspirowanych skórą,woskiem i odcieniami miodu. Firma Pecklers Paris przedstawia własną prognozę kolorów na sezon jesień-zima 2013/2014. Są to żółcienie od brunatnej rdzy poprzez wielbłądzi aż do miodowego. Żółcienie w kolekcji jesień – zima 2013/2014 są specjalnie sezonowo ocieplone i przystosowane do ich użycia w wyrobach  włókienniczych, a także meblach. Proponowana kolorystyka rewelacyjnie nadaje się także na kolory ścian.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Ścienne
2012-03-02 12:57:53
Tagi do artykułu: Wnętrza | kolory | paleta kolorów | ściany
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
 
Powiązane galerie:
Galeria Wnętrza Wnętrza Galeria Stoły Stoły    
 
    Najlepsze projekty domów