X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Nowoczesna stodoła EX 15 Soft - propozycja dla mieszkańców z wyobraźnią

Prosta bryła o regularnych kształtach i wygodnym wnętrzu, świetnie komponująca się z otoczeniem. Brzmi jak marzenie? To jednak realna koncepcja stworzona z myślą o osobach, które od domu oczekują czegoś więcej niż standardowych rozwiązań. Nowoczesna stodoła EX 15 Soft łączy w sobie niebanalny wygląd i codzienną funkcjonalność.EX 15 soft 2


Dom w zgodzie z naturą
W projekcie domu tradycja spotyka się z nowoczesnością. Oszczędna forma budynku reprezentuje współczesną architekturę, podczas gdy elewacja ze ścianą szachulcową przywraca do życia klasyczną konstrukcję muru pruskiego. Połączenie drewna i kamienia sprawia, że całość świetnie koresponduje z przyrodą. Przytulny taras z bezpośrednim wyjściem na ogród sprzyja wypoczynkowi i pozwala domownikom cieszyć się bliskością natury przez cały rok.


EX 15 soft 3


Komfort w przestronnych wnętrzach
Wyjątkowa zabudowa to nie jedyna zaleta projektu domu. Nowoczesna stodoła EX 15 Soft przypadnie do gustu mieszkańcom, którzy cenią sobie wygodne i przestronne wnętrza. Układ pomieszczeń został zorganizowany na planie prostokąta. Przewiduje czytelny podział na strefę dzienną i nocną. Wszystkie pomieszczenia wypełnia naturalne światło – promienie słoneczne wpadają do środka przez wielkoformatowe okna.
EX 15 soft 4


Salon z kominkiem, duża kuchnia z wyspą, jadalnia, łazienki oraz poddasze z trzema sypialniami - wszystkie pomieszczenia wspólnie tworzą wygodną przestrzeń do życia. Architekci z Pracowni Projektowej Archipelag zadbali jednak nie tylko o codzienny komfort rodziny, ale również o jej finanse. Projekt przewiduje szereg energooszczędnych rozwiązań, które zmniejszają koszty codziennej eksploatacji.


EX 15 soft 1

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Projekty domów
2017-09-21 15:19:51
 
Powiązane galerie:
Galeria Zdjęcia z realizacji projektów domów Zdjęcia z realizacji projektów domów      
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
 
    Najlepsze projekty domów