X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 

Drzwi wejściowe do domu

drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe są podstawową ochroną domowego ogniska. Wzbraniają dostępu niepowołanym gościom oraz zatrzymują chłód i wilgoć. Są wizytówką domu, dlatego powinny wyglądać reprezentacyjnie. Nowo wprowadzone do oferty Stolbud Włoszczowa drzwi wejściowe zewnętrzne CARO cieszą oko estetycznym wyglądem, zapewniając najwyższe walory użytkowe.


Fasada domu wraz ze stolarką drzwiową i okienną dużo mówi o jego mieszkańcach, stanowiąc niepowtarzalną manifestację personalnych gustów i upodobań. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych zdając sobie z tego sprawę dostosowuje wygląd własnych domów do obecnie obowiązującej mody, która obfituje w kolory, ciekawe faktury i zdobienia. Trudno jednak znaleźć drzwi wejściowe, które gwarantują zarazem trwałość, bezawaryjność oraz oryginalny wygląd. Firma Stolbud Włoszczowa połączyła ze sobą te pozornie wykluczające się kategorie w nowym, optymalnie zaprojektowanym produkcie – drzwiach wejściowych CARO.Wytrzymałość i bezpieczeństwo
Drzwi zewnętrzne CARO zostały wykonane w całości z impregnowanego, klejonego warstwowo drewna sosnowego z zewnętrznymi warstwami litymi. W procesie produkcji naturalny surowiec jest oczyszczany z sęków i innych niedoskonałości, a następnie klejony za pomocą kleju o podwyższonej odporności na wilgoć i temperaturę. Drzwi wykonane z tak przygotowanego materiału cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, nie ulegają pęknięciom ani wypaczaniu. Malowane trzykrotnie farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi i dekoracyjnymi, uzyskują niepodatność na trudne warunki zewnętrzne. Optymalna grubość skrzydła i ościeżnicy, wynosząca 68 mm, gwarantuje wysoką stabilność drzwi. Razem z solidnymi okuciami oraz antywłamaniowym zestawem szybowym drzwi zewnętrzne CARO stanowią wytrzymałą barierę przed niepożądanymi odwiedzinami.

Wzór Twoich upodobań
Oryginalność formy, w jakiej są utrzymane nowe drzwi CARO firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) dają możliwość stworzenia takiego wyglądu zewnętrznego domu, który informuje o wyjątkowości mieszkających w nim osób. Ciekawe wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna pozwala na tworzenie indywidualnych kompozycji fasadowych. Wersje stylistyczne, różniące się między sobą finezyjnymi frezami zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Kwadratowe wzory, zdobiące wersję Caro 1 to doskonały wybór dla miłośników nowoczesnego, geometrycznego designu. Caro 2 zaskakują misternym, rustykalnym motywem plecionki, przywodzącym na myśl tajemnicze domostwa, pokryte winoroślą. Tradycyjny wzór, charakterystyczny dla drewnianych domów w stylu wiejskim prezentują drzwi Caro 3. Subtelne detale w postaci matowych przeszkleń oraz estetycznych zawiasów, czy akcesoriów dodatkowych jak rozetki i osłonki barok mogą nadać drzwiom wejściowym dodatkowego szyku. Drzwi są dostępne w wersji jednodzielnej i dwudzielnej.

Drzwi wejściowe CARO firmy Stolbud Włoszczowa to rozwiązanie łączące w sobie solidność wykonania oraz staranne wzornictwo, co czyni z nich niezbędny atrybut pięknego domu.

Drzwi Caro 1, Caro 2, Caro 3 - cena 3904 zł brutto (cena nie zawiera klamki, rozetki i wkładek)

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Drzwi zewnętrzne
2009-10-22 13:10:16
Tagi do artykułu: drzwi | drzwi wejściowe | Drzwi zewnętrzne | ościeżnica | przeszklenia
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
Inne wiadomości
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
system klucza Blue Compact

Klucz master i klucze z uprawnieniami – co to oznacza w praktyce?

W domu czy biurze, w którym jest wiele par drzwi zamykanych na klucz, można zainstalować system wkładek i klucza master. Polega to na tym, że zamki mogą być otwierane przy pomocy kilku kluczy mających różne zakresy dostępów. Klucz master, zwany również generalnym, otwiera wszystkie wkładki należące do systemu. Są także klucze grupowe, którymi można otworzyć tylko wybrane zamki, a także klucze indywidualne, otwierające jedynie jeden konkretny zamek. Takie systemy mechaniczne działają w wielu obiektach.
geodeta

Współpraca z geodetą – realizacja projektu domu

Kim jest geodeta i dlaczego współpraca z nim jest niezbędną częścią przygotowań do budowy domu? Sprawdź!
Ocieplenie poddasza

Nowoczesne izolacje natryskowe

Wybrane technologie izolacyjne mają bezpośredni wpływ na efektywność energetyczną budynków oraz komfort ich użytkowania. Dlatego podczas wyboru metody izolacji, warto wziąć pod uwagę izolacje piankowe oraz powłoki polimocznikowe, które ze względu na swoje liczne zalety stają się coraz bardziej popularne w budownictwie.
okucie drzwi

Drzwi antywłamaniowe

Wybór drzwi antywłamaniowych nie jest tak oczywisty i prosty jak drzwi wewnętrznych. Nie warto sugerować się wyglądem i ceną. W tym wypadku ważne jest to, co w środku i na zewnątrz.

Na standardowe wyposażenie drzwi wejściowych do domu bądź wewnątrzklatkowych antywłamaniowych składają się: zamki antywłamaniowe, bolce antywyważeniowe i wzmocnione zawiasy. Obie powierzchnie skrzydła są zwykle wykonane z podwójnej warstwy blachy stalowej (ok. 1,5 do 3 mm)...
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

dom piętrowyWybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość. Porad z zakresu odpowiedniego doboru drzwi wejściowych do domu udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Dekoracyjne drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne stanowią najlepszą wizytówkę domu. Odpowiednio dobrane tworzą spójną kompozycję z elewacją budynku, a także decydują o atrakcyjnym wyglądzie przedpokoju lub holu. Popularnym elementem zdobniczym, który można wykorzystać w wybranych skrzydłach drzwiowych, są przeszklenia.

Wybór drzwi wejściowych

drzwi zewnętrzne
Wybór właściwych drzwi wejściowych to jedna z pierwszych decyzji jaką musimy podjąć przy wykańczaniu nowego mieszkania czy domu. Mają one znaczenie nie tylko dekoracyjne i funkcjonalne, ale przede wszystkim powinny zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego warto poświęcić chwile i zapoznać się z najważniejszymi cechami drzwi zewnętrznych oraz dostępną na rynku ofertą.

Dekoracyjne i ciepłe drzwi wejściowe

drzwi wejściowe
Seria drzwi zewnętrznych Deco Basic firmy WIŚNIOWSKI łączy w sobie awangardowy design z klasyczną, ponadczasową kolorystyką. Poszczególne modele aluminiowych drzwi Deco Basic charakteryzują się ciekawymi geometrycznymi motywami, które będą stanowić oryginalną ozdobę każdego domu. Dodatkowo seria drzwi Deco Basic cechuje się także wysokimi parametrami izolacyjności cieplnej.