X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Drzwi wejściowe do domu

drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe są podstawową ochroną domowego ogniska. Wzbraniają dostępu niepowołanym gościom oraz zatrzymują chłód i wilgoć. Są wizytówką domu, dlatego powinny wyglądać reprezentacyjnie. Nowo wprowadzone do oferty Stolbud Włoszczowa drzwi wejściowe zewnętrzne CARO cieszą oko estetycznym wyglądem, zapewniając najwyższe walory użytkowe.


Fasada domu wraz ze stolarką drzwiową i okienną dużo mówi o jego mieszkańcach, stanowiąc niepowtarzalną manifestację personalnych gustów i upodobań. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych zdając sobie z tego sprawę dostosowuje wygląd własnych domów do obecnie obowiązującej mody, która obfituje w kolory, ciekawe faktury i zdobienia. Trudno jednak znaleźć drzwi wejściowe, które gwarantują zarazem trwałość, bezawaryjność oraz oryginalny wygląd. Firma Stolbud Włoszczowa połączyła ze sobą te pozornie wykluczające się kategorie w nowym, optymalnie zaprojektowanym produkcie – drzwiach wejściowych CARO.Wytrzymałość i bezpieczeństwo
Drzwi zewnętrzne CARO zostały wykonane w całości z impregnowanego, klejonego warstwowo drewna sosnowego z zewnętrznymi warstwami litymi. W procesie produkcji naturalny surowiec jest oczyszczany z sęków i innych niedoskonałości, a następnie klejony za pomocą kleju o podwyższonej odporności na wilgoć i temperaturę. Drzwi wykonane z tak przygotowanego materiału cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, nie ulegają pęknięciom ani wypaczaniu. Malowane trzykrotnie farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi i dekoracyjnymi, uzyskują niepodatność na trudne warunki zewnętrzne. Optymalna grubość skrzydła i ościeżnicy, wynosząca 68 mm, gwarantuje wysoką stabilność drzwi. Razem z solidnymi okuciami oraz antywłamaniowym zestawem szybowym drzwi zewnętrzne CARO stanowią wytrzymałą barierę przed niepożądanymi odwiedzinami.

Wzór Twoich upodobań
Oryginalność formy, w jakiej są utrzymane nowe drzwi CARO firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) dają możliwość stworzenia takiego wyglądu zewnętrznego domu, który informuje o wyjątkowości mieszkających w nim osób. Ciekawe wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna pozwala na tworzenie indywidualnych kompozycji fasadowych. Wersje stylistyczne, różniące się między sobą finezyjnymi frezami zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Kwadratowe wzory, zdobiące wersję Caro 1 to doskonały wybór dla miłośników nowoczesnego, geometrycznego designu. Caro 2 zaskakują misternym, rustykalnym motywem plecionki, przywodzącym na myśl tajemnicze domostwa, pokryte winoroślą. Tradycyjny wzór, charakterystyczny dla drewnianych domów w stylu wiejskim prezentują drzwi Caro 3. Subtelne detale w postaci matowych przeszkleń oraz estetycznych zawiasów, czy akcesoriów dodatkowych jak rozetki i osłonki barok mogą nadać drzwiom wejściowym dodatkowego szyku. Drzwi są dostępne w wersji jednodzielnej i dwudzielnej.

Drzwi wejściowe CARO firmy Stolbud Włoszczowa to rozwiązanie łączące w sobie solidność wykonania oraz staranne wzornictwo, co czyni z nich niezbędny atrybut pięknego domu.

Drzwi Caro 1, Caro 2, Caro 3 - cena 3904 zł brutto (cena nie zawiera klamki, rozetki i wkładek)

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Drzwi zewnętrzne
2009-10-22 13:10:16
Tagi do artykułu: drzwi | drzwi wejściowe | Drzwi zewnętrzne | ościeżnica | przeszklenia
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Velux

Co można samodzielnie naprawić w oknie dachowym?

Dbając o okna dachowe na co dzień, konserwując je zgodnie z zaleceniami producenta, raczej nie będziemy mieli kłopotów z ich sprawnym funkcjonowaniem ani z ewentualnymi uszkodzeniami. Gdyby jednak rama lub skrzydło okna zostały zarysowane, nastąpiło zużycie powłoki lakieru czy uszkodzenie uszczelki, to warto wiedzieć, że większość tego typu napraw w oknie dachowym można wykonać samodzielnie.
Projekt Mini1

Mini 4 – projekt domu parterowego dla 4-osobowej rodziny

Domy parterowe to spełnienie marzeń wielu osób, ponieważ potrafią zaspokoić potrzeby mieszkaniowe nawet licznej rodziny. Często zapewniają funkcjonalny rozkład pomieszczeń z przestronnym salonem, w którym każde spotkanie rodzinne będzie niesamowitym przeżyciem. Taki właśnie jest projekt domu Mini 4. Sprawdźmy bliżej jego parametry i rozwiązania instalacyjne.
Projekt Oli3

Dom na wąską działkę? Poznaj projekt Oli II

Działka o niewielkiej szerokości nie oznacza, że trzeba od razu rezygnować z marzeń o przestronnym domu z ogrodem. W tej sytuacji warto zdecydować się na budynek z funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią. Rozwiązaniem problemu może się okazać projekt Oli II – zwarta bryła z komfortowym wnętrzem.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

dom piętrowyWybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość. Porad z zakresu odpowiedniego doboru drzwi wejściowych do domu udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Dekoracyjne drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne stanowią najlepszą wizytówkę domu. Odpowiednio dobrane tworzą spójną kompozycję z elewacją budynku, a także decydują o atrakcyjnym wyglądzie przedpokoju lub holu. Popularnym elementem zdobniczym, który można wykorzystać w wybranych skrzydłach drzwiowych, są przeszklenia.

Drzwi z charakterem

drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne są gwarancją bezpieczeństwa, dlatego powinny być trwałe i solidne. Są też wizytówką domu i jego mieszkańców, stąd równie ważna jest ich estetyka. Idealny model z powodzeniem łączy obie te funkcje.

Wybór drzwi wejściowych

drzwi zewnętrzne
Wybór właściwych drzwi wejściowych to jedna z pierwszych decyzji jaką musimy podjąć przy wykańczaniu nowego mieszkania czy domu. Mają one znaczenie nie tylko dekoracyjne i funkcjonalne, ale przede wszystkim powinny zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego warto poświęcić chwile i zapoznać się z najważniejszymi cechami drzwi zewnętrznych oraz dostępną na rynku ofertą.