„Akcji Stylizacja” w wielkim salonie

salon

fot. salon

Klasyczne meble Genua z oferty Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej – zagrają w 4. odcinku nowego programu wnętrzarskiego „Akcja Stylizacja”, emitowanego w piątki o godz. 11.30. Producentem i wydawcą programu jest TVP2 oraz miesięcznik Claudia.

W 4. odcinku „Akcji Stylizacja” projektanci poddadzą metamorfozie niewielki salon. Aranżacja wnętrza będzie niespodzianką dla właścicielki mieszkania, przygotowaną przez jej męża z okazji 40. rocznicy ślubu. Celem projektantów będzie odświeżenie pokoju gościnnego, w tym optyczne powiększenie odnawianego wnętrza.

jadalnia

fot. jadalnia

Pierwszym krokiem autorów projektu był wybór odpowiednich kolorów, które pomogą w przemianie małego salonu we wnętrze z indywidualnym charakterem. Projektanci zdecydowali się na wykorzystanie odważnego zestawienia kolorystycznego. Ściany pomalowano na kolor musztardowy, a jedną z nich pokryto dodatkowo turkusową tapetą w poziome pasy, która wizualnie powiększyła przestrzeń salonu.

Modne kolory ścian zestawiono z solidnymi, masywnymi meblami Genua z oferty Black Red White. Prosta bryła w połączeniu z klasycznymi nóżkami oraz subtelnymi uchwytami doskonale wkomponowała się w aranżowane wnętrze. Zestaw w kolorze ‘dąb wenge’ nie tylko z powodzeniem zastąpił stary i niemodny już segment, ale również dodał ciepłego i oryginalnego klimatu nowej aranżacji. Całość dopełniły dodatki dekoracyjne Black Red White, w tym: poduszki w odcieniach szarości i turkusu, wazony oraz świecznik. Odpowiedni dobór elementów dekoracyjnych pozwolił na wydobycie wyjątkowego charakteru wnętrza.

Program „Akcja Stylizacja” z udziałem mebli Genua z oferty Black Red White emitowany będzie w piątek, 25 marca o godzinie 11.30 w TVP2.

Sending
Ocena artykułu
5 (1 głos)