Dekoracje do salonu w kolorze lila

Wciąż modne aranżacje w stylu minimalistycznym pozwalają na szybkie i efektowne metamorfozy tylko za sprawą zmiany dodatków. W tym sezonie w modzie i we wnętrzach rządzą pastele. Dodatki w kolorze subtelnego fioletu doskonale dopasują się do aranżacji w której dominuje biel i proste kształty.

Wśród najmodniejszych kolorów pastelowych we wnętrzach znajdziemy aranżacje z bladym żółtym, morelowym, pudrowym różem i miętą. Do gamy warto warto było by dodać romantyczny fiolet. Salon, w którym połączono uniwersalną biel z lilowymi dodatkami wygląda niezwykle pięknie oraz gustownie.

Uspakajający fiolet
Białe wnętrza są jasne i czyste. Jasna kolorystyka potęguje poczucie przebywania w dużej przestrzeni bez względu na wielkość pomieszczenia. Perfekcyjnie dopasowane dodatki powinny tworzyć zgraną całość z aranżacją, nie zaburzając jej lekkości i delikatności. Pastelowy odcień fioletu działa wyciszająco oraz łagodząco, sprawiając, że do takiego salonu z chęcią się wraca, aby odpocząć i relaksować się.

dekoracje

fot. dekoracje

Przeczytaj: Tkane tapety Haiku

Magia dodatków
Liliowe poduszki wspaniale zaprezentują się na białej kanapie. Na stoliku lub komodzie możemy ustawić fioletowe świece, świeczniki, paterę bądź wazon ze świeżymi irysami albo pachnącym bzem. Doskonałym dodatkiem będą także pastelowe zasłony i dywan w kolorze fioletowym.

dekoracje

fot. dekoracje

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)