Drewniana radość, składana przyjemność

Umęczony wiecznym błaganiem o zwierzaka rodzic może uciec się do jego drewnianego odpowiednika – składanego zwierza z kolekcji znanej ze swoich teakowych cudów (akcesoriów do kuchni i jadalni oraz wyśmienitych mebli) marki Skagerak Denmark.

zabawka

fot. zabawka

Przeczytaj również: Wnętrze w stylu rustykalnym
zabawki

fot. zabawki

Nauczony swoim, z dawnych lat dziecinnych się wywodzącym, czy też zasłyszanym doświadczeniem rodzic, który dobrze wie, jak skończą się deklaracje pociechy dotyczące wyprowadzania, dbania i troszczenia się o zwierza, może bez obaw zaproponować dziecku uroczy kompromis. Składane zwierzątka – przestrzenne puzzle (link) – wykonano z odpornego na czynniki zewnętrzne, ręcznie wykańczanego drewna teakowego, które wytrwa bardzo wiele. Nie straci na uroku, gdy dostanie się w ręce ciekawego świata dziecka.

Duńska marka Skagerak proponuje trzy wyjątkowej urody drewniane zabawki (link) – jamnik z długimi uszkami, krokodyl (link), który przypomina sporą jaszczurkę i mini-wieloryb, który może też grać rolę uśmiechniętego robaczka, czy zadowolonej z siebie i życia kijanki.

Prostota pomysłu ujmuje tak bardzo, że po teakowe „składaki” sięgają nie tylko rodzice, chcący uciec od wiecznego utyskiwania o zwierzątko, ale i dorośli. Nawet „bardzo dorośli” – teakowe zwierzątka można spotkać na biurku niejednego prezesa, dyrektora, czy innego bardzo ważnego i poważnego człowieka. Genialnie rozładowują napiętą atmosferę i samą swoją obecnością łagodzą stresy codzienności.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)