Drzwi na wysoki połysk

Połyskująca powierzchnia drzwi rozświetla każde pomieszczenie, optycznie je powiększając. Przekonuje się o tym firma INTERDREX, która jako jedyna w Polsce oferuje drzwi w błyszczącej okleinie Glossa.

Połysk w modzie
Meble i drzwi na wysoki połysk, popularne w epoce „dzieci-kwiatów”, znów są na czasie. W nowoczesnej odsłonie prezentują się w wielu kolorach i wzorach. Jednak przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na funkcjonalność, trwałość i jakość wykonania.

Popularną metodą nadawania wysokiego połysku drzwiom jest lakierowanie lub pokrywanie ich akrylem. Metoda ta ma jednak wiele wad, które ujawniają się na etapie produkcyjnym oraz w trakcie eksploatacji. Konieczność polerowania przy tradycyjnym lakierowaniu może powodować niejednolity połysk. Co więcej, lakierowane drzwi gorzej znoszą zarysowania. Często zdarza się także, że lakier odpryskuje.

Alternatywne rozwiązanie proponuje firma INTERDREX, producent drzwi INTERDOOR, która do produkcji drzwi na wysoki połysk stosuje okleinę Glossa. Wykorzystanie specjalnej folii sprawia, że okleina Glossa daje także gwarancję jednakowego blasku na całej powierzchni drzwi, nawet pod uszczelką.

sypialnia

fot. sypialnia

Design i funkcjonalność
Drzwi w okleinie na wysoki połysk Glossa to propozycja dla tych, którzy poszukują projektów oryginalnych i funkcjonalnych. INTERDOOR oferuje 6 standardowych kolorów folii, możliwych do zastosowania w 13 modelach drzwi. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy znajdzie drzwi dla siebie i swojego mieszkania.

Folia stosowana przy produkcji drzwi w okleinie Glossa, nie blaknie wraz z upływem czasu. Możemy zatem dowolnie i bez ryzyka zamawiać kolejne skrzydła mając pewność, że będą one w identycznym odcieniu co poprzednie. Inaczej jest w przypadku drzwi pokrytych lakierem, które z czasem zmieniają kolor. Drzwi w identycznym wykończeniu, co podłoga i meble, pozwalają zachować jednolitą aranżację wnętrza. Cechą wyróżniającą skrzydła drzwiowe tej marki jest także opcja wyboru okleiny drewnopodobnej – palisander glossa. Takiej możliwości nie dają drzwi lakierowane czy pokryte akrylem.

Najwyższe normy
Solidna konstrukcja i najwyższa jakość wykonania sprawia, że drzwi wewnętrzne INTERDOOR służą swoim właścicielom przez wiele lat. Co ważne proces ich produkcji został opracowany z myślą o środowisku naturalnym, a odpady poddawane są recyclingowi. Dzięki zastosowaniu okleiny GLOSSA drzwi INTERDOOR cechuje nie tylko krótszy czas realizacji zamówienia, ale również atrakcyjna cena w stosunku do oferowanych korzyści.

Zastosowanie okleiny GLOSSA o wysokim połysku skraca czas produkcji drzwi w odniesieniu do drzwi lakierowanych na wysoki połysk. Dzięki temu, że wieloetapowe lakierowanie nie jest konieczne, klient może szybciej otrzymać zamówiony model drzwi. To także dodatkowa korzyść dla portfela, gdyż drzwi pokryte błyszczącą okleiną są tańsze niż te, które otrzymują wysoki połysk innymi metodami – podsumowuje Michalina Kochanowska, marketing manager INTERDOOR.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)