Ekologiczne dodatki do wnętrz

poduszki

fot. poduszki

W centrum stolicy, pełnym zgiełku i pośpiechu jest miejsce, w którym wśród przedmiotów pięknych i funkcjonalnych ze spokojnym namysłem można wybrać coś dla siebie i odpocząć od pośpiechu.

Przestrzeń ego&eco, to miejsce w stolicy, gdzie sztuka użytkowa łączy się z ekologią. Miejsce to promuje postawę przekornie nazwaną przez właścicielki „ekologicznym egoizmem”, czyli pozwoleniem sobie na luksus posiadania rzeczy pięknej, użytecznej i jednocześnie przyjaznej dla środowiska. Przestrzeń ego&eco to harmonia między naszym wnętrzem oraz tym, co nas otacza.
Dzięki dniom spędzonym w podróży oraz długim poszukiwaniom udało się zgromadzić wyłącznie naturalne produkty z różnych stron Polski. Po zmianie wystroju wnętrza, właścicielki, Pani Ewa i Dalia Wojnowskie już odliczają godziny do przywitania pierwszych klientów. Różnorodność produktów, ich wysoka jakość oraz gwarancja naturalności przyciągną nawet najbardziej wybrednych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od uzdrowiskowych dermokosmetyków przez lniane ubrania, pościel oraz ręczniki z lnianej tkaniny frotte po zioła, miody, unikatową biżuterię, szkło i wyroby z ceramiki. To miejsce, w którym możesz zaspokoić swoją potrzebę powrotu do przedmiotów z duszą, z naturalnych, zdrowych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

Odwiedź Przestrzeń ego&eco już w najbliższą sobotę 8 sierpnia. Od godziny 11:00 przy ulicy Nowy Świat 35 w Warszawie czekać będzie zimna lemoniada, ciekawe rozmowy oraz możliwość poznania i zakupu zgromadzonych z namysłem rzeczy. Wraz z Przestrzenią ego&eco dbaj o naturę. Zacznij od siebie!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)