Elegancka czerń w kuchni

kuchnia

fot. kuchnia

Czerń to kolor ponadczasowy, który każdemu wnętrzu nadaje niepowtarzalny styl. Pasuje zarówno do klasycznych aranżacji, jak również do nowoczesnych i awangardowych pomieszczeń. Dla tych, którzy marzą o czarnym akcencie w swojej kuchni i wyjątkowych rozwiązaniach technologicznych, firma Samsung stworzyła linię piekarników Prezio – elegancka czerń połączyła się z funkcjonalnością.

Czerń we wnętrzu mieszkania kojarzona jest przede wszystkim z kolorem nowoczesności. Zestawiona z innymi barwami tworzy piękne i wyraźne kompozycje. Dla tych, którzy marzą o wyjątkowej i niebanalnej kuchni, Samsung stworzył linię piekarników Prezio. W skład eleganckiej, wykończonej czarnym szkłem serii, wchodzą zarówno tradycyjny piekarnik, jak i urządzenia kompaktowe. W ofercie Samsung dostępne są także inne urządzenia, których design i kolorystyka doskonale komponują się z linią Prezio. Są to między innymi: lodówki, okapy oraz płyty grzewcze.

Piekarniki do zabudowy z linii Prezio

sprzęt agd

fot. sprzęt agd

W ramach linii Prezio dostępne są 4 urządzenia. Pierwsze z nich to piekarnik BQ2D7G144, który posiada system podwójnego pieczenia z unikalną technologią Twin Convection™. Komora główna przedzielona jest specjalnym separatorem, który umożliwia pieczenie jednocześnie dwóch potraw, wykorzystując różną temperaturę i czas. Separator zapewnia perfekcyjną szczelność i nie pozwala na mieszanie się zapachów. Z kolei dwa wentylatory gwarantują równomierne pieczenie. Wykończony czarnym szkłem piekarnik posiada sterowany dotykowo niebieski wyświetlacz LED.

Kolejną propozycją z linii Prezio jest piekarnik parowy. Model FQV213G001 dzięki specjalnemu naczyniu oraz dwóm generatorom pary, umożliwia gotowanie na parze. Tak przygotowane posiłki są zdrowe i lekkostrawne, nie tracą witamin i składników mineralnych.

Model FQ215G001 to kompaktowy piekarnik z grillem i mikrofalami. Urządzenie posiada pięć trybów grzania: dwa termoobiegi po lewej i prawej stronie, podwójny grill z dwoma ustawieniami i wysokiej mocy system mikrofalowy. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas przygotowania potraw. W ofercie firmy Samsung znajduje się również kuchenka mikrofalowa do zabudowy. Model FW213G001 posiada funkcję Auto Cook i Auto Defrost, które łatwo i szybko ugotują, podgrzeją lub rozmrożą potrawy.

Postaw na czerń

sprzęt agd

fot. sprzęt agd

Samsung nadał elegancki i bardzo nowoczesny wygląd także lodówkom. Modele RSH5ZLBG oraz RL55VTEBG wykonane są z pięknego, czarnego szkła. Lodówka RSH5ZLBG to urządzenie typu Side by Side z technologią Twin Cooling Plus™, która zapewnia nawiew zimnego powietrza do każdej komory niezależnie. Powietrze w zamrażarce jest suche, a w lodówce wilgotne – dzięki czemu żywność zachowuje doskonałą jakość. Lodówka posiada także specjalną komorę Cool Select Zone™ – niezależną szufladę, która funkcjonuje jak lodówka w lodówce. Za pomocą jednego przycisku można ustawić temperaturę, w której przechowywana ma być żywność w tej strefie. Szczególnie użyteczny jest tryb „0 stopni”, który utrzymuje stałą temperaturę, zachowując odpowiednią wilgotność żywności, na przykład owoców i warzyw. Urządzenie wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED. Model RL55VTEBG to lodówka typu combi, w której zastosowano technologię No Frost. Dzięki temu rozwiązaniu szron nie osadza się na żywności, nie jest również konieczne rozmrażanie lodówki. Urządzenia posiada innowacyjne podświetlenie rączki oraz łatwy w obsłudze wyświetlacz LED, który umożliwia sterowanie temperaturą i trybami pracy, bez potrzeby otwierania drzwi lodówki. Wśród sprzętów firmy Samsung znaleźć też można okapy z czarnym frontem oraz płyty grzewcze wykończone czarnym szkłem.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)