Fototapety z widokiem na miasto

fototapeta do salonu

fot. fototapeta do salonu

Jeszcze niedawno słowo fototapeta nie kojarzyło się najlepiej. Wszyscy mamy w pamięci słabej jakości zdjęcia widniejące na ścianach. Jednak taki obraz minął wraz z poprzednim ustrojem. Moda na wykorzystanie sprawdzonych pomysłów na wykańczanie wnętrz powraca – ale w nowym i lepszym wydaniu.

Bardzo często można spotkać się z wielkoformatowymi grafikami przedstawiającymi motywy znanych miast. Takie fototapety miasta można spotkać nie tylko w biurach i miejscach publicznych, ale także w domach i mieszkaniach. Dekoracje ścienne przedstawiające kompozycyjne ujęcia architektury za dnia lub w nocy są doskonałym motywem do urozmaicenia wyglądu ścian.

fototapeta demur.pl
Fototapety miasto pokazują ujęcia perspektywiczne lub panoramiczne, dzięki temu nadają się do niewielkich pomieszczeń. Idealnie będą prezentować się w miejscach utrzymanych w stylu nowoczesnym, klasycznym i eleganckim. Na pewno fototapeta miasto będzie doskonale pasować do sypialni, salonu czy jadalni.

fototapeta demur.pl
Decydując się na odpowiednio dobrane fototapety miast, można dodać mieszkaniu klasy i stylu. Warto wprowadzić do domowego wnętrza wielkoformatowe grafiki z widokami wielkich metropolii lub uroczych i romantycznych wąskich uliczek. Fototapety Nowy Jork, Paryż, Krzywa Wieża w Pizie czy widok na biało-niebieskie domy na Santorini będą doskonale zdobić wnętrze mieszkania szczególnie, że ciężko odmówić im stylu i dobrego smaku. Z pewnością każdy ma takie ulubione miejsce lub miasto, z którym są związane miłe wspomnienia.

fototapeta demur.pl
Dużą popularnością cieszą się fototapety z miastami w wersji dwukolorowej, monochromatycznej lub sepii. Intensywne kolory odznaczające się na stonowanym tle, sprawiają wrażenie trójwymiarowości. Decydując się na fototapety dwukolorowe z mostem lub innym miejskim widokiem, należy mieć na uwadze to, by wybrana kolorystyka pasowała do wystroju pomieszczenia. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)