Kompleksowo urządzona łazienka

Ontario to nowa, spójna koncepcja wyposażenia łazienki proponowana przez markę Tiger. W kolekcji dostępne są: meble, umywalki, blaty podumywalkowe, lustra, baterie, akcesoria, brodziki oraz kabiny prysznicowe. Produkty charakteryzuje nowoczesna, świeża stylistyka.

Holenderski producent po raz kolejny przygotował ofertę w postaci konceptu – czyli spójnej asortymentowo i stylistycznie grupy produktów. W kolekcji Ontario, podobnie jak w dwóch poprzednich propozycjach marki Tiger, dostępne są praktycznie wszystkie elementy potrzebne do wyposażenia łazienki. Kompleksowość to cecha produktów Tigera, którą cenią klienci:
– Poprzednie koncepty Tigera – Boston i Items pokazały, że tak przygotowana oferta jest przede wszystkim wygodna dla klienta, który w jednym miejscu może znaleźć wszystkie produkty niezbędne do wyposażenia łazienki. A na dodatek nie musi się martwić, czy jeden element pasuje do drugiego, bo o to zadbali projektanci – mówi Tomasz Darewski, dyrektor handlowy Coram Poland, dystrybutora marki Tiger na polskim rynku..

łazienka

Przeczytaj również: Oświetlenie łazienki

fot. łazienka

Nie mniej istotną cechą jak kompleksowość jest też stylistyczna świeżość konceptu Ontario. Nowatorską propozycją projektantów Tigera są odważne formy mebli oraz zdecydowane kolory. Meble Ontario wykonane z lakierowanego MDF wykończonego na wysoki połysk, proponowane są w 3 atrakcyjnych kolorach: białym, brązowym i pomarańczowym. W ofercie dostępne są: szafki podumywalkowe 60 i 105 cm, regały pionowe o wysokości 160 cm, szafki nadumywalkowe poziome 140 cm, szafki 70 z lustrem szafka toaletowa 42 cm oraz kosz na bieliznę. Meble w standardzie wyposażone są w systemem cichego domykania.

łazienka

fot. łazienka

Zobacz również: Gary pełne pary

Do mebli producent proponuje blaty podumywalkowe o długości 105 i 140 cm w kolorach: mocca, zebrano i artwood. Blaty można kompletować wraz z metalowymi wspornikami, które pełnią także funkcję wieszaka na ręcznik.
Ceramiczne umywalki w kolekcji Ontario to modele nablatowe. Oferowane są w trzech rozmiarach: 50×42 cm – umywalka z otworem na baterię, 35×35 cm – umywalka do baterii ściennych lub nablatowych oraz 28×36 cm – umywalka toaletowa.

łazienka

fot. łazienka

Armatura Ontario to jednouchwytowe baterie umywalkowe oraz baterie termostatyczne (natryskowa i wannowo-natryskowa). Obie baterie termostatyczne proponowane są wraz z rączką prysznica elegancko mocowaną w korpusie baterii. Wśród zestawów natryskowych mamy do wyboru 3-funkcyjny zestaw Massage z klasyczną rączką oraz zestaw Rain oferujący doznania letniego deszczu. Ze względu na łatwość montażu armatura dedykowana jest do samodzielnej instalacji przez klienta.

W 16-elementowej linii akcesoriów łazienkowych Ontario znajdziemy wszystkie niezbędne w łazience dodatki: wieszaki na ręczniki, haczyki, uchwyty na papier toaletowy i zapas, mydelniczkę, szklankę pojedynczą i podwójną, dozownik na mydło w płynie oraz szczotkę w.c. i in.

umywalki

fot. umywalki

Kabiny prysznicowe Ontario to modele narożne kwadratowe (90 x 90 cm; 100 x 100 cm), prostokątne (90×100, 90×120, 100×120 cm cm), 1 koła (90 cm i 100 cm), a także drzwi do zabudowy wnęki (90, 100 i 120 cm). Kabiny wykonane są z 6 mm szkła hartowanego oraz aluminiowych profili. Mogą być montowane bezpośrednio na posadzce lub na brodziku ze sztucznego kamienia z kolekcji Ontario. Koncept uzupełniają lustra w rozmiarach: 70×70 cm oraz 105×70 cm.

Dystrybutorem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland www.coram.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)