Kompleksowo urządzona łazienka

Ontario to nowa, spójna koncepcja wyposażenia łazienki proponowana przez markę Tiger. W kolekcji dostępne są: meble, umywalki, blaty podumywalkowe, lustra, baterie, akcesoria, brodziki oraz kabiny prysznicowe. Produkty charakteryzuje nowoczesna, świeża stylistyka.

łazienka

fot. łazienka

Holenderski producent po raz kolejny przygotował ofertę w postaci konceptu – czyli spójnej asortymentowo i stylistycznie grupy produktów. W kolekcji Ontario, podobnie jak w dwóch poprzednich propozycjach marki Tiger, dostępne są praktycznie wszystkie elementy potrzebne do wyposażenia łazienki. Kompleksowość to cecha produktów Tigera, którą cenią klienci:
– Poprzednie koncepty Tigera – Boston i Items pokazały, że tak przygotowana oferta jest przede wszystkim wygodna dla klienta, który w jednym miejscu może znaleźć wszystkie produkty niezbędne do wyposażenia łazienki. A na dodatek nie musi się martwić, czy jeden element pasuje do drugiego, bo o to zadbali projektanci – mówi Tomasz Darewski, dyrektor handlowy Coram Poland, dystrybutora marki Tiger na polskim rynku..

Nie mniej istotną cechą jak kompleksowość jest też stylistyczna świeżość konceptu Ontario. Nowatorską propozycją projektantów Tigera są odważne formy mebli oraz zdecydowane kolory. Meble Ontario wykonane z lakierowanego MDF wykończonego na wysoki połysk, proponowane są w 3 atrakcyjnych kolorach: białym, brązowym i pomarańczowym. W ofercie dostępne są: szafki podumywalkowe 60 i 105 cm, regały pionowe o wysokości 160 cm, szafki nadumywalkowe poziome 140 cm, szafki 70 z lustrem szafka toaletowa 42 cm oraz kosz na bieliznę. Meble w standardzie wyposażone są w systemem cichego domykania.

łazienka

fot. łazienka

Zobacz również: Rozświetl wnętrze szkłem

Do mebli producent proponuje blaty podumywalkowe o długości 105 i 140 cm w kolorach: mocca, zebrano i artwood. Blaty można kompletować wraz z metalowymi wspornikami, które pełnią także funkcję wieszaka na ręcznik.
Ceramiczne umywalki w kolekcji Ontario to modele nablatowe. Oferowane są w trzech rozmiarach: 50×42 cm – umywalka z otworem na baterię, 35×35 cm – umywalka do baterii ściennych lub nablatowych oraz 28×36 cm – umywalka toaletowa.

łazienka

fot. łazienka

Armatura Ontario to jednouchwytowe baterie umywalkowe oraz baterie termostatyczne (natryskowa i wannowo-natryskowa). Obie baterie termostatyczne proponowane są wraz z rączką prysznica elegancko mocowaną w korpusie baterii. Wśród zestawów natryskowych mamy do wyboru 3-funkcyjny zestaw Massage z klasyczną rączką oraz zestaw Rain oferujący doznania letniego deszczu. Ze względu na łatwość montażu armatura dedykowana jest do samodzielnej instalacji przez klienta.

W 16-elementowej linii akcesoriów łazienkowych Ontario znajdziemy wszystkie niezbędne w łazience dodatki: wieszaki na ręczniki, haczyki, uchwyty na papier toaletowy i zapas, mydelniczkę, szklankę pojedynczą i podwójną, dozownik na mydło w płynie oraz szczotkę w.c. i in.

umywalki

fot. umywalki

Kabiny prysznicowe Ontario to modele narożne kwadratowe (90 x 90 cm; 100 x 100 cm), prostokątne (90×100, 90×120, 100×120 cm cm), 1 koła (90 cm i 100 cm), a także drzwi do zabudowy wnęki (90, 100 i 120 cm). Kabiny wykonane są z 6 mm szkła hartowanego oraz aluminiowych profili. Mogą być montowane bezpośrednio na posadzce lub na brodziku ze sztucznego kamienia z kolekcji Ontario. Koncept uzupełniają lustra w rozmiarach: 70×70 cm oraz 105×70 cm.

Dystrybutorem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland www.coram.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)